Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Node Developer (Express) Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie
  • 04-12-2019 , do końca 1577 dni

Dla międzynarodowej Firmy tworzącej najwyższej jakości rozwiązania informatyczne: webowe, mobilne, projektowe, blockchain'owe, testowe, etc. działającej ogólnoświatowo, pracyjącej w branżach takich jak Fintech czy Healthcare, szukam osoby na stanowisko: Node Developer (Express)

Obowiązki:

  • Tworzenie oprogramowania, dla branży takich jak Fintech i Healthcare
  • Optymalizacja aplikacji
  • Wsparcie ogólnego rozwoju systemu
  • Udział w codziennych spotkaniach
  • Codzienna komunikacja z zespołem i klientem

Wymagania:

  • Node
  • JavaScript
  • Express
  • Angielski min. B2

Dodatkowe atuty:

  • CI
  • Code review
  • Docker
  • JWT
  • Unit testing
  • SQL
  • Linux

Wymagania:

  • Szkolenia wewnętrzne
  • Do 20% pracy zdalnej
  • Elastyczne godziny pracyt
  • Darmowe lekcje angielskiego
  • Realny wpływ na rozwój projektu
  • Eventy integracyjne
  • Codziennie świerze owoce i dobra kawa

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Node Developer (Express)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Node Developer (Express) w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Node Developer (Express) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Node Developer (Express) , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.