Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Tester Automatyczny Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie

Dla międzynarodowej Firmy tworzącej najwyższej jakości rozwiązania informatyczne: webowe, mobilne, projektowe, blockchain'owe, testowe, etc. działającej ogólnoświatowo, pracującej w branżach takich jak Fintech czy Healthcare, do pracy w softwarehouse"owej atmosferze, przy zróżnicowanych projektach, szukamy osoby na stanowisko: Tester Automatyczny

Obowiązki:

  • Wykonywanie testów manualnych i tworzenie testów automatycznych
  • Sprawdzanie wymagań projektu w celu upewnienia, że wykonywanie testów jest możliwe
  • Analiza wyników testów, identyfikacja rozbieżności i tworzenie dokumentacji
  • Zapewnianie wysokiego poziomu testów przy wielu projektach
  • Bliska współpraca z programistami jako członek zespołu Scrum

Wymagania:

  • Wiedza z zakresu:
    • Testowania oprogramowania,
    • zróżnicowanych narzędzi do testów automatycznych i manualnych
  • Minimum roczne doświadczenie jako Tester
  • Dobra znajomość:
    • Python'a
    • Docker'a
    • Git'a
    • Protokołu HTTP
  • Angielski na poziomie B2

Wymagania:

  • Prywatną opiekę medyczną
  • Kartę Multisport
  • Płaskie struktury
  • Elastyczne godziny pracy
  • Kurs Angielskiego
  • Codziennie świeże owoce
  • Do 20% pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Tester Automatyczny

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Tester Automatyczny w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Tester Automatyczny Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Tester Automatyczny , praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.