Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia) Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie
    Rzeszów, podkarpackie

Nasz Klient stanowi integralną część globalnej firmy konsultingowej. Ich misją jest dostarczanie rozwiązań doradczych i technologicznych wspomagających zarządzanie uczelniami w Polsce i na świecie. Firma inspiruje się globalnymi trendami na rynku edukacyjnym w tworzeniu dedykowanych aplikacji i oprogramowań. Obsługują w tej chwili około 60 uczelni w Polsce, a co za tym idzie przetwarzają dane około pół miliona studentów. Przedsiębiorstwo w celu dostarczenia profesjonalnego i kompleksowego oprogramowania połączyła w swojej pracy 3 przestrzenie, tworząc wykwalifikowany zespół z obszaru szkolnictwa wyższego, analityki edukacyjnej oraz branży IT. Z rozwiązań firmy korzysta wiele renomowanych uczelni m.in. Akademia Leona Koźmińskiego, Akademia Górniczo-Hutnicza, Uniwersytet Medyczny w Łodzi, Akademia Morska w Szczecinie, Akademia Wychowania Fizycznego w Warszawie. W związku z dalszym rozwojem poszukujemy dla naszego Klienta osoby na stanowisko: Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia)

Obowiązki:

  • Tworzenie i testowanie nowych aplikacji dla sektora uczelni wyższych
  • Utrzymywanie i doskonalenie istniejących rozwiązań, ponad 60% to rozszerzanie funkcjonalności - projekty rozwojowe
  • Sporządzanie dokumentacji technicznej oraz dokumentowanie kodu
  • Współpraca z Kierownikami projektów oraz Product Ownerami

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe o profilu informatycznym (lub pokrewnym) mile widziani również studenci - warunek konieczny
  • Dobra znajomość platformy .NET i języka C#
  • Znajomość języka SQL
  • Znajomość relacyjnych baz danych MS SQL Server i/lub Oracle
  • Doświadczenie z środowiskiem Visual Studio
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość biblioteki ORM NHibernate.

Wymagania:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B z płatnym urlopem
  • Udział w interesujących projektach, również z Klientami międzynarodowymi
  • Mentoring , który pomoże Ci w zdobyciu wiedzy i doświadczenia
  • Szeroki zakres szkoleń wewnętrznych i zewnętrznych
  • Dofinansowanie do kursów i studiów
  • Elastyczne godziny pracy: rozpoczęcie między 7:00 a 9:00 - do ustalenia indywidualny harmonogram, który może podlegać zmianom
  • Częściowa praca zdalna
  • Duży parking samochodowy
  • Lektoraty językowe
  • Kebabowe czwartki
  • Pakiet MultiSport
  • Pakiet medyczny dla Ciebie i Twojej najbliższej rodziny
  • Dodatkowe ubezpieczenie NNW
  • Eventy firmowe
  • Owoce od okolicznych rolników
  • Urlop godzinowy - nie musisz brać całego dnia wolnego!

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia) w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Developer C# .NET (studenci ostatnich lat / bez doświadczenia) , praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.