Specjalista ds. Information Security and Privacy HAYS IT & Telecom

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. Information Security and Privacy
Warszawa
NR REF.: 1129254

Na zlecenie naszego Klienta - lidera w branży leasingu i wynajmu długoterminowego samochodów dla firm, poszukujemy osoby na stanowisko Specjalista/ka ds. Information Security and Privacy.

Główne zadania na tym stanowisku:

  • Identyfikacja, ocena, monitorowanie oraz raportowanie na temat ryzyk w obszarze Information Security oraz Privacy,
  • Proponowanie działań ograniczających ryzyko w obszarze bezpieczeństwa informacji,
  • Wdrażanie działań w obszarze bezpieczeństwa informacji wynikających z polityk korporacyjnych i lokalnych,
  • Udział w rozwoju obszarów bezpieczeństwa informacji i ochrony danych,
  • Współpraca z obszarem IT i właścicielami procesów biznesowych w zakresie zapewnienia bezpieczeństwa informacji i ochrony danych w organizacji,
  • Wsparcie w obszarze Compliance oraz Operational Risk.

Czego potrzebujesz aby odnieść sukces?

  • Ok. 1-2 lat doświadczenia w pracy związanej z obszarem Information Security/ Privacy/ Compliance/
  • Wykształcenie wyższe (najlepiej prawnicze, informatyczne lub ekonomiczne)
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację,
  • Doświadczenie w pracy z politykami, procedurami i przepisami prawa.

Ciekawą, stabilną pracę w profesjonalnym, międzynarodowym środowisku, w dynamicznie rozwijającym się zespole, Doskonałą atmosferę, umowę o pracę i aktrakcyjne warunki finansowe, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie grupowe oraz platformę kafeteryjną.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Information Security and Privacy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. Information Security and Privacy w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy HAYS IT & Telecom lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. Information Security and Privacy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Information Security and Privacy, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.HAYS IT & Telecom praca.

Informacje o pracodawcy

HAYS IT & Telecom

Praca Specjalista ds. Information Security and Privacy, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

RPA Developer

Warszawa, mazowieckie

Team Leader Java

Integration Developer

BI Engineer

Administrator Baz Danych

Praca w mieście

Warszawa 2712
Wrocław 1177
Kraków 1113
Katowice 778
Poznań 557
Łódź 418