Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Specjalista ds. Data Science Business Bridge Group Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

Firma Business Bridge Group Sp. z o.o. jest profesjonalną agencją rekrutacyjną. Współpracujemy z firmami w zakresie poszukiwania najlepszych specjalistów i menedżerów na terenie całej Polski i UE, dbając przy tym o zapewnienie satysfakcjonującej pracy kandydatom.
Obecnie poszukujemy dla naszego Klienta - firmy z branży finansowej - osoby do pracy na stanowisku:

Specjalista ds. Data Science
Miejsce pracy: Wrocław Psie Pole

Jakie będą Twoje zadania na tym stanowisku:

  • wprowadzanie oraz kontrolowanie modeli predykcyjnych i segmentacyjnych usprawniających pracę w firmie,
  • zdobywanie i organizacja danych do modelowania i analiz,
  • współpraca z klientem wewnętrznym - przekształcanie warunków klienta na język analityczny.

  • posiadasz wykształcenie wyższe (preferowane kierunki ścisłe: matematyka, informatyka, fizyka),
  • masz minimum roczne doświadczenie w zakresie budowy modeli segmentacyjnych, predykcyjnych, oraz statystycznej analizy danych,
  • doskonale znasz język programowania R oraz MS SQL Server,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość statystyki oraz algorytmów uczenia maszynowego,
  • potrafisz współpracować oraz samodzielnie wysuwać i prezentować wnioski,
  • masz wysokie zdolności analityczne.
  • Dodatkowym atutem będzie:
    • znajomość języka programowania - Python (np. biblioteki NumPy, scikit-learn, pandas, matplotlib, keras, NLTK,)
    • znajomość narzędzi big data (np. Spark),
    • znajomość metodyk zwinnych.

  • stabilne warunki zatrudnienia,
  • pracę w kreatywnym zespole,
  • bogaty system benefitów pozapłacowych.

Szukasz pracy jako Specjalista ds. Data Science

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Specjalista ds. Data Science w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Business Bridge Group Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Specjalista ds. Data Science Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Specjalista ds. Data Science, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Business Bridge Group Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Fullstack Java Developer

Wrocław, dolnośląskie

Programista PLC/Automatyk

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325