Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

AWS Cloud Architect Cyclad Sp. z o.o.

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

W Cyclad współpracujemy z dużymi międzynarodowymi dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera, realizującego projekty w obszarach: Software Development, Security, Compliance, IoT oraz Cloud Management poszukujemy AWS Cloud Architecta który razem z nami będzie dostarczać dopasowane do potrzeb klientów rozwiązania chmurowe.

Informacje o projekcie:

  • Rodzaj projektu: nadzorowanie strategii cloud computing, opracowywanie planów wdrażania nowych rozwiązań cloud, projektowanie aplikacji chmurowych oraz zarządzanie i monitorowanie w ramach platform
  • Lokalizacja: Łódź / Bydgoszcz / Warszawa
  • Praca zdalna: 2 dni/ tydzień
  • Języki obce: angielski na poziomie dobrym w mowie i piśmie
  • Wynagrodzenie: 15 000 - 21 000 PLN/brutto/miesiąc, możliwa również współpraca B2B
  • Start: ASAP

Obowiązki:

  • Praca w zespole odpowiedzialnym za migracje do chmury publicznej AWS
  • Określenie wymagań, analiza infrastruktury, oszacowanie czasu niezbędnego na wykonanie, zaprojektowanie i zbudowanie rozwiązania
  • Wsparcie zespołu sprzedaży na poziomie pre-sales
  • Prowadzenie warsztatów dla klientów

Wymagania:

  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie w pracy z AWS - certyfikat na poziomie Professional
  • Umiejętność rozwijania infrastruktury jako kodu IaaC przy użyciu Ansible i Terraform lub Cloud Formation
  • Doświadczenie w zarządzaniu projektami pełnych rozwiązań technicznych i zarządzanie ich kosztem w projekcie
  • Doświadczenie w prowadzaniu międzynarodowych projektów, migracji systemów i projektowaniu rozwiązań opartych o chmurę publiczną
  • Znajomość zagadnień związanych z Security w chmurze
  • Znajomość Best Practices w zarządzaniu projektem informatycznym i w projektowaniu rozwiązań w chmurze AWS
  • Dobrą znajomość i doświadczenie praktyczne z Serverless
  • Znajomość technologii i narzędzi dostępnych w chmurze dla tworzenia rozwiązań Continuous Integration & Continuous Deployment/Delivery
  • Znajomość jednego lub wielu systemów do zarządzania konfiguracją Ansible, Chef lub Puppet
  • Doświadczenie w działaniu sieci LAN, WAN oraz ich podstawowa wiedza na temat konfiguracji: TCP/IP, VLAN, L2 switching, IPSEC, itp.
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji projektowej, pracy w zespole i prowadzenia projektów (narzędzia JIRA, Confluence etc.)

Wymagania:

  • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie technologicznej
  • Skandynawski styl pracy
  • Możliwość pracy w projektach dla największych firm z różnych branż
  • Tworzenie rozwiązań w najnowszych technologiach
  • Regularne imprezy integracyjne i naukę języków obcych
  • Transfer wiedzy doświadczonymi i pełnymi pasji programistami i inżynierami
  • Bogaty pakiet benefitów i możliwości stałego pogłębiania wiedzy
  • Elastyczne godziny pracy i możliwość pracy zdalnej

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako AWS Cloud Architect

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: AWS Cloud Architect w miejscowości: Bydgoszcz. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy AWS Cloud Architect Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko AWS Cloud Architect, praca w Bydgoszcz dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Database Engineer

Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

RTR Accountant with Croatian/Serbian

IT Administrator with French

Customer Service Project Manager

OTC Accountant with French

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325