Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Java Developer / Programista Java Teamquest

  • Katowice, śląskie
  • 06-12-2019 , do końca 1575 dni

Nasz Klient to specjalistyczna firma informatyczna, oferująca rozwiązania z szeroko rozumianego obszaru zarządzania IT, a w szczególności z obszarów: *Zarządzanie usługami wg ITIL (Services Management), * Transformacja cyfrowa (Digital Transformation), * Doradztwo i specylistyczne szkolenia * Rozwój Aplikacji (Application Delivery). Koncentrują się na kompleksowym podejściu do Klienta oferując nie tylko usługi wdrożeniowe proponowanych rozwiązań, lecz również usługi konsultingowe i doradcze niezależne od technologii informatycznych, zarządzanie projektami oraz merytoryczne szkolenia. Dostarczamy ją projekty informatyczne. Pracują między innymi przy dużych projektach z branży bankowej i finansowej. Ich Klientami są takie firmy jak: Orlen, Warta, Aviva, Asseco, Nordea, Bank Pekao, T-Mobile, PGE. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Java Developer / Programista Java

Obowiązki:

  • Rozwój oraz rozbudowa istniejącej aplikacji bankowej dla Klientów indywidualnych
  • Implementacja nowych rozwiązań w ramach istniejącego projektu
  • Wytwarzanie oprogramowania w ramach aplikacji, zgodnie z obowiązującymi standardami (uwzględniając aspekty technologiczne, wydajnościowe i bezpieczeństwa)
  • Przeprowadzanie testów autorskich wytworzonego oprogramowania oraz wzajemnego przeglądu oprogramowania stworzonego w zespole

Wymagania:

  • Znajomość:
    • Java 8
    • Spring
    • Oracle 12c
    • Git
    • Jenkins
  • Znajomość zagadnień związanych z tworzeniem czystego kodu oraz testami jednostkowymi
  • 4 lata doświadczenia
  • Dodatkowe atuty:
    • Znajomość zasad architektury opartej o mikroserwisy
    • Znajomość zagadnień programowania systemów rozproszonych i aplikacji wielowątkowych
    • Umiejętność konfiguracji Splunk pod kątem monitorowania aplikacji

Wymagania:

  • Wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia i umiejętności
  • Zatrudnienie w oparciu o:
    • umowę B2B z płatnym urlopem
    • umowę o pracę
  • Pakiet benefitów opłacanych przez pracodawcę:
    • Pakiet medyczny LUXMED
    • Karta MultiSport
    • Ubezpieczenie na życie
  • Szeroki pakiet szkoleń
  • Możliwości rozwoju i wdrażania własnych pomysłów w oparciu o najnowsze dostępne technologie
  • Okazjonalna praca zdalna

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Developer / Programista Java

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Developer / Programista Java w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Developer / Programista Java Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer / Programista Java, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.