Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Junior Sales Specialist LEOCODE Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: śląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

Aktualnie dla naszego partnera biznesowego poszukujemy Junior Sales Specialist, którego zadaniem będzie aktywne uczestnictwo w procesie prospectingu, czyli generowania leadów (inaczej zainteresowania lub zapytań o oferty produktów i usług w biznesie) na podstawie określonych wcześniej person zakupowych.

Jest to idealne stanowisko, dla osoby która ma już swoje pierwsze doświadczenia, jest zainteresowana światem biznesu i chce brać czynny udział w rozwoju firmy.

Obowiązki:

Do głównych obowiązków należy również budowanie bazy klientów z wykorzystaniem dostępnych w firmie technologii, analiza raportów branżowych i analiza konkurencji. Dodatkowo aktywne uczestnictwo w budowaniu kampanii sprzedażowych. Kontakt z klientem w pierwszym etapie.

Oczekujemy:

  • +/- 1 rok na podobnym stanowisku lub stanowisku biurowym,procesowym
  • znajomość Excela na poziomie średniozaawansowanym pozwalającym operować danymi,
  • angielski na poziomie B2/C1 (pisanie maili oraz research na rynkach zagranicznych)
  • umiejętność analitycznego myślenia (kwestia rozumienia i umiejętność wysuwania wniosków z raportów, analiz)
  • mile widziana znajomość narzędzi do masowej wysyłki (np. woodpecker) oraz znajomość sektora automatyzacji i chatbotów.

Oczekujemy:

  • Zdobycie doświadczenia w szybko rozwijającym się start upie,
  • Uczestnictwo w spotkaniach, konferencjach, udział w projektach na rynku międzynarodowym,
  • Wynagrodzenie w przedziale 3 500 - 5 000 zł brutto (UoP) lub 4 000 - 6 000 zł netto (B2B),
  • Elastyczne godziny rozpoczęcia pracy między 7 a 9,
  • Możliwość pracy z domu,

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Junior Sales Specialist

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Sales Specialist w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy LEOCODE Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Junior Sales Specialist Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Sales Specialist, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.LEOCODE Sp. z o.o. praca.