Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Angular Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • Realizacja projektów dla Klienta z branży automotive
  • Analiza, projektowanie i programowanie oprogramowania
  • Pisanie testów jednostkowych i testów integracyjnych w celu zapewnienia jakości oprogramowania
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Min. 2 letnie doświadczenie w tworzeniu oprogramowania
  • Praktyczne doświadczenie w programowaniu Java Script/Angular/ Angular Js lub React
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Znajomość języka angielskiego (B2)
  • Gotowość do podróży służbowych
  • Mile widziane:
    • Mile widziane doświadczenie z C++ i Node.js
    • Praktyczna znajomość zasad programowania obiektowego (OOP)
    • Znajomość Java lub C # (z technologią .NET)
    • Umiejętność tworzenia testów jednostkowych (Google Mock)
    • Doświadczenie w pracy zgodniej z metodologią SCRUM

Wymagania:

  • Ambitne, rozwijające i pełne wyzwań projekty
  • Stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji
  • Zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta (UoP/B2B)
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Możliwe wyjazdy zagraniczne
  • Liczne benefity m.in.: prywatna opieka zdrowotna, imprezy towarzyskie, finansowanie zajęć sportowych i rekreacyjnych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwości rozwoju i awansu
  • Elastyczny czas pracy

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Angular Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Angular Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Angular Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Angular Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.