Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik) Teamquest

  • Wrocław, dolnośląskie
  • 07-12-2019 , do końca 1 dzień

Nasz Klient to międzynarodowy koncern z siedzibą w Stuttgarcie. Od niemal 100 lat na świecie i 20 lat w Polsce ich eksperci pracują na rzecz zwiększania poziomu bezpieczeństwa na drodze, w pracy i w domu. W Polsce biura firmy znajdują się we Wrocławiu, Warszawie i Krakowie oraz w Gdańsku, Poznaniu i Toruniu. Firma zapewnia kompleksowe usługi biznesowe i bezpieczeństwo we wszystkich branżach poprzez przeprowadzanie audytów, ocen, inspekcji, nadzoru technicznego i ekspertyz. Klient testuje produkty i nadzoruje inwestycje za pomocą certyfikowanych systemów zarządzania i wspiera rozwój personelu. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik)

Obowiązki:

  • Dbanie o infrastrukturę i systemy IT
  • Pomaganie użytkownikom na co dzień
  • Przedstawianie nowych pomysłów i rozwiązań
  • Współpraca z zespołem

Wymagania:

  • Rok doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • Sieci - MikroTik i dobre rozumienie sieci dużo więcej niż konfiguracja routera w domu i/lub w 3 osobowej firmie
    • Linux - minimum na poziomie swobodnego stawiania serwerów, migrowania usług i automatyzacji backupu w Bash'u, jeśli więcej to super
    • Język angielski na poziomie swobodnej rozmowy telefonicznej oraz komunikacji mailowej (B2/C1)
  • Znasz odpowiedź na pytania (lub przynajmniej wiesz gdzie zacząć szukać):
    • Jak zrobić VPN w warstwie drugiej, dynamiczny routing oraz czy jest możliwe HA na dwóch Mikrotikach?

Dodatkowe atuty:

  • Vmware
  • MS Windows Server na dobrym poziomie
  • PowerShell
  • Zabbix
  • Cisco

Wymagania:

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Wynagrodzenie adekwatne do wiedzy i umiejętności
  • Premia za osiągnięcie celów firmy i celów samorozwoju
  • Prywatny pakiet medyczny
  • Karta Multisport
  • Lekcje języka angielskiego
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość rozwoju zawodowego poprzez szkolenia
  • ZFŚS - fundusz świadczeń socjalnych
  • Przyjazna kultura organizacyjna
  • Przyjazne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy: telefon i laptop

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik) w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik) , praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Junior IT Administrator (Linux, Mikrotik) , Wrocław

Oferta jest ważna jeszcze 1 dzień

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mid / Senior .NET Developer

Wrocław, dolnośląskie

IT Project Manager

Angular (6) Developer

PHP Magento Developer

Praca w mieście

Warszawa 699
Kraków 301
Wrocław 286
Warszawa 187
Katowice 157
Poznań 84