Test Automation Engineer NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Wykonywanie testów aplikacji mobilnych
  • Dokumentowanie przebiegu testów
  • Współpraca z zespołem programistycznym

Wymagania:

  • 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w przygotowywaniu i przeprowadzaniu automatycznych testów (tworzenie strategii i procesów, pisanie planów testów itp.)
  • Wyższe wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Doświadczenie w korzystaniu z SVN / Git
  • Dobra znajomość pisania skryptów Java lub Python
  • Dobra znajomość Selenium
  • Doświadczenie w metodologii Agile
  • Kreatywność, odpowiedzialność i umiejętność pracy w zespole :)
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego

Mile widziane:

  • Doświadczenie w automatycznych testach aplikacji mobilnych
  • Doświadczenie z platformami wideo

Oferujemy:

  • Możliwość pracy z zaawansowanymi technologiami w domenach Smart TV, IoT lub FinTech
  • Współpraca długoterminowa - możliwość zdobycia doświadczenia w wielu różnych projektach i technologiach
  • Międzynarodowe projekty dla klientów na całym świecie
  • Forma współpracy: umowa B2B
  • Benefity: Multisport, prywatna opieka medyczna
  • W pełni wyposażone nowe biuro firmy w centrum miasta
  • Elastyczne godziny pracy, możliwa okazjonalna praca zdalna

Szukasz pracy jako Test Automation Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Test Automation Engineer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Test Automation Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Test Automation Engineer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Test Automation Engineer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 699
Kraków 301
Wrocław 286
Warszawa 187
Katowice 157
Poznań 84