JavaScript Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:

  • Pełną wyzwań prace i ciągły rozwój.
  • Udział w rozwoju wielowarstwowej aplikacji tworzonej na rynek amerykański.
  • Bezpośrednia współpraca z klientem

Wymagania:

  • Minimum 1,5 roku doświadczenia w pracy w komercyjnym projekcie
  • Znajomość JavaScript, HTML5, CSS3, TypeScript
  • Znajomość co najmniej jednego nowoczesnego frameworka JavaScript (AngularJS, ReactJS, Redux)
  • Umiejętności analityczne
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego w mowie i piśmie.

Mile widziane:

  • Znajomość: GIT, REST, NodeJS, Jasmine

Oferujemy:

  • Współprace w oparciu o atrakcyjne wynagrodzenie i B2B
  • Dogodne lokalizacje biura: Wrocław, Warszawa
  • Elastyczne godziny pracy
  • Duży pakiet benefitów dodatkowych.

Szukasz pracy jako JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Developer w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Developer, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca JavaScript Developer, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 699
Kraków 301
Wrocław 286
Warszawa 187
Katowice 157
Poznań 84