Audytor IT NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: dolnośląskie
  • Branża:
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • Przygotowanie programu audytu w tym dokonywanie oceny ryzyka, identyfikowania mechanizmów kontrolnych oraz projektowanie odpowiednich testów w celu potwierdzenia iż mechanizmy są adekwatne i funkcjonują efektywnie
  • Ocenę mechanizmów kontrolnych oraz procedur zarządzania ryzykiem z punktu widzenia ich adekwatności i skuteczności
  • Wskazywanie na istniejące w działalności Banku ryzyka oraz ich ocenę i proponowanie działań naprawczych
  • Dokumentowanie przeprowadzanych badań oraz opracowanie raportu z badania zgodnie z przyjętą metodologią.

Wymagania:

  • wykształcenia wyższego (preferowane IT)
  • wiedzy w zakresie zarządzania ryzykiem IT, projektami IT, infrastrukturą i usługami IT, bezpieczeństwa IT
  • dodatkowym atutem są doświadczenie w obszarze audytu IT lub posiadanie specjalistycznych kwalifikacji potwierdzonych certyfikatami np. CISA
  • zdolności analitycznych i umiejętności zwięzłego formułowania wniosków
  • znajomości języka angielskiego na poziomie zaawansowanym (C1)
  • Umiejętności pracy w grupie i pod presją czasu
  • Praktycznej znajomości T- SQL
  • Praktycznej znajomości środowiska MS Office

Mile widziane:

znajomość metodyki COBIT

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Rozwój w międzynarodowej korporacji;
  • Super lokalizację we Wrocławiu, nowoczesne biuro
  • Udział w ciekawych projektach
  • Opiekę socjalną (LUX MED, Multisport, kolonie i półkolonie dla dzieci itp.)Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

Szukasz pracy jako Audytor IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Audytor IT w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Audytor IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Audytor IT, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Audytor IT, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 699
Kraków 301
Wrocław 286
Warszawa 187
Katowice 157
Poznań 84