Technical Project Manager Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta, polskiego software house, realizującego projekty (głównie mobilne oraz usługi cloudowe) dla klientów ze Stanów Zjednoczonych oraz krajów Unii Europejskiej szukamy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy

  • Zarządzanie projektem
  • Nadzór nad pracą zespołów zaangażowanych w projekt
  • Ustalanie harmonogramu prac, dogrywanie terminów
  • Współpraca zarówno z polskimi jak i międzynarodowymi Klientami
  • Kontakt z osobami technicznymi po stronie Klienta
  • Negocjacje w zakresie zakresu prac realizacji, kosztów oraz terminów
  • Prowadzenie odpowiedniej dokumentacji projektowej
  • Gotowość do prowadzenia kilku projektów jednocześnie
  • Zarządzanie pracą zespołu w metodologi Scrum

Wymagania stawiane kandydatom

  • Znajomość metodyk / wzorców / dobrych praktyk w obszarze zarządzania projektami (najlepiej Scrum)
  • Znajomość procesów wytwarzania oprogramowania
  • Solidna wiedza techniczna z obszaru dewelopmentu (najlepiej JavaScript)
  • Doświadczenie w realizacji projektów IT
  • Duża samodzielność, odpowiedzialność oraz nastawienie na rozwiązywanie problemów
  • Duże kompetencje komunikacyjne oraz negocjacyjne.
  • Angielski biznesowy na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację (obsługa międzynarodowych Klientów)

Nasza oferta

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu u umowę b2b
  • Udział w dużych, międzynarodowych projektach
  • Realne możliwości rozwoju
  • Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Technical Project Manager

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Technical Project Manager w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Technical Project Manager Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Technical Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Technical Project Manager, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

IT Support Engineer

Warszawa, mazowieckie

Devops Engineer (Chatbot Team)

Praca w mieście

Warszawa 854
Kraków 339
Wrocław 339
Katowice 205
Warszawa 187
Poznań 102