Analityk IT NBC Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

NBC to innowacyjna firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 300 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Dla naszego Klienta w Katowicach poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Analityk IT

Zadania:

  • zbieranie wymagań biznesowych i technicznych dla procesów biznesowych,
  • praca przy dużych systemach klienta,
  • budowanie procesu przy pomocy tzw. 'Drzew Decyzyjnych',
  • wsparcie oraz analiza problemów,
  • zarządzaniem dokumentacją analityczną,
  • ścisłą współpracą z zespołem developerskim.

Wymagania:

  • doświadczenia w zakresie przeprowadzania analizy biznesowej, w tym identyfikowania i specyfikacji wymagań,
  • doświadczenie w projektach związanych z rozwojem systemów IT,
  • znajomości notacji UML,
  • praktycznej wiedzy z narzędzia Enterprise Architect lub pokrewnego,
  • komunikatywny język angielski,
  • znajomość relacyjnych baz danych SQL oraz technologii webowych,
  • znajomość pracy w Agile (Scrum),
  • znajomość REST.

Mile widziana:

  • znajomość GIT, Gitlab, Postman.

Oferujemy:

  • konkurencyjne wynagrodzenie,
  • kartę MultiSport,
  • Medicover,
  • różnorodne projekty,
  • dostęp do platform szkoleniowych: Plulralsight,
  • program przygotowujący do wystąpień publicznych (na meetup'ach i konferencjach),
  • imprezy integracyjne i charytatywne.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Analityk IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk IT w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk IT, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Analityk IT, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

SharePoint Developer

Java TechLead

Scrum Master

Tester oprogramowania z C#

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412