Zakończono okres publikacji Ogłoszenia. Masz pytania? Skontaktuj się bezpośrednio z pracodawcą

Regular iOS Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Naszym Klientem jest międzynarodowa Firma z główną siedzibą w Wielkiej Brytanii, zajmująca się badaniami statystycznymi rynku i analizą danych. Działalność firmy rozciąga sie na kraje Europejskie, Amerykę Północną, Środkowy Wschód i Azję. Klient specjalizuje się w przeprowadzaniu internetowych badań rynku, do których zapraszani są użytkownicy z całego świata, aktualnie ponad 5 milionów próbek, a same badania przeprowadzane są zarówno przy pomocy aplikacji webowej jak i wersji mobilnej.Do rozwoju i przebudowy platformy Klienta szukam osoby na stanowisko: Regular iOS Developer

Opis stanowiska pracy

  • Rozbudowa i dodawanie funkcjonalności do aplikacji, będącej własnym produktem firmy
  • Zintegrowanie procesu rejestracji, między aplikacją mobilną a webową
  • Tworzenie testów
  • Pisanie dokumentacji technicznej

Wymagania stawiane kandydatom

  • Minimum rok doświadczenia komercyjnego
  • Bardzo dobra znajomość:
  • Swift 5
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Samodzielne wykonywanie powierzonych zadań
  • Język angielski na poziomie B2

Nasza oferta

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, bądź B2B
  • Interesujący stack technologiczny
  • Globalny zasięg wykonywanej pracy
  • Prywatna opieka medyczna
  • Karta MultiSport
  • Świeże owoce, kawa, przekąski i pyszne poniedziałkowe śniadania.
  • Okazjonalna praca zdalna
  • Wyjazdy na zagraniczne konferencje
  • Zapewnione narzędzia w postaci Macbooka Pro i licencji na IDE od jetbrains

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

Szukasz pracy jako Regular iOS Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular iOS Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular iOS Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular iOS Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.