iOS Developer NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach.

Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!

Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko: iOS Developer

Opis stanowiska:

  • projektowanie i programowanie aplikacji na platformie iOS,
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji technicznej,
  • współpracę z zespołem Scrumowym, zespołem DevOps oraz biznesem,
  • testowanie aplikacji.

Wymagania:

  • min. 3-letnie doświadczenie w programowaniu na platformie iOS,
  • bardzo dobra znajomość Swift,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami CI/CD,
  • umiejętność pisania testów jednostkowych, funkcjonalnych i automatycznych( UI testy),
  • doświadczenie z GIT, XCode, RxSwift,
  • znajomość Realm, CoreData.

Dołącz do nas, a skorzystasz z:

  • platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • bonusu relokacyjnego - jeżeli potrzebujesz,
  • karty MultiSport, żebyś zawsze był w formie,
  • karty Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich.

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako iOS Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: iOS Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy iOS Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko iOS Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca iOS Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Android Developer

Junior Java Developer

Tester Oprogramowania

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340