Regular/Senior Java Developer

Data: 19-12-2019, do końca 175 dni
Lokalizacja: Białystok , podlaskie

SYMMETRA Sp. z o.o.

COMLAB GROUP

Szwajcarska firma Comlab AG jako grupa spółek (www.comlab.ch/en) jest jednym z wiodących dostawców kompleksowych usług w dziedzinie technologii częstotliwości radiowych, obsługującym swoich klientów poprzez oddziały i rozległą sieć partnerów sprzedaży.

Jednym z oddziałów grupy Comlab jest firma Symmetra, która specjalizuje się w projektowaniu i rozwoju oprogramowania do sterowania, zarządzania, konfigurowania oraz testowania urządzeń RF. Misją firmy jest tworzenie niestandardowych, racjonalnych rozwiązań i optymalizacja istniejącego kodu zarówno w językach programowania wysokiego, jak i niskiego poziomu. Ponadto Symmetra stanowi zespół inżynierów, który umożliwia pełną integrację potrzeb programistycznych, pozwalający na tworzenie nie tylko rozwiązań programowych, ale także w pełni rzeczywistych prototypów zgodnych ze specyfikacją klienta.

Symmetra posiada stabilny, szwajcarski kapitał i ściśle współpracuje z firmami na rynku szwajcarskim, jest także członkiem Polsko-Szwajcarskiej Izby Gospodarczej, która wspiera rozwój polsko-szwajcarskich stosunków gospodarczych.

Więcej informacji na stronie: https://www.symmetra.pl/

Główne zadania na stanowisku:
  • Rozwój oprogramowania testów automatycznych, dodawanie nowych funkcjonalności oraz modyfikowanie istniejących
  • Współpraca z zespołem programistów i testerów
  • Odpowiedzialność za jakość kodu oraz zgodność ze standardami
  • Tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej
  • Uczestnictwo w całym procesie tworzenia oprogramowania
Profil kandydata:
  • Wykształcenie: inżynier lub magister (Informatyka lub studia pokrewne)
  • Co najmniej 3-letnie doświadczenie w komercyjnym programowaniu (Java 8+, JUnit)
  • Doświadczenie w tworzeniu własnych frameworków
  • Znajomość narzędzi do testów automatycznych (np. Selenium, Protactor, JBehave)
  • Znajomość narzędzi (Git, GitLab, Maven, Jenkins, SonarQube)
  • Znajomość systemów Linux i MS Windows
  • Abstrakcyjny, analityczny i logiczny sposób myślenia
  • Biegła znajomość języka angielskiego B2 lub języka niemieckiego (w mowie i piśmie)
Oferujemy
  • Elastyczne warunki zatrudnienia (Umowa o pracę, B2B, inne)
  • Możliwość pracy zdalnej
  • Konkurencyjne wynagrodzenie (7000 – 10000 zł netto na umowę o pracę)
  • Praca z najnowszymi technologiami dostępnymi na rynku
  • Kwartalne bonusy
  • Współpraca z grupą Comlab
  • Współpraca z działem R&D
  • Możliwość pracy z urządzeniami RF i urządzeniami T&M firmy Rohde & Schwarz
  • Szkolenia z branży IT
  • Praca w dynamicznie rozwijającym się zespole i w przyjemnej atmosferze
  • Biuro w centrum Białegostoku
  • Ciągłość projektów
  • Program poleceń pracowniczych  -  otrzymasz bonus za każdą poleconą osobę, która zacznie z nami współpracować

Wybrane narzędzia, technologie i języki, których używamy w firmie:

  • IntelliJ IDEA, NetBeans, Visual Studio Code
  • Java 8+, Spring Framework, JavaFX, Angular
  • GitLab, Jenkins, SonarQube, Nexus, Docker
  • RESTful API, JSON
  • C/C++, C#, VHDL, DSP, FPGA

Świetna lokalizacja

Przyjazna atmosfera

Sprzęt do pracy

Telefon służbowy

Umowa o pracę
Dodatkowe informacje

Proces rekrutacyjny:

Etap 1: Wyślij swoje CV z krótkim opisem zrealizowanych projektów.

Etap 2: Jeśli Twoje umiejętności spełnią nasze wymagania, zostaniesz zaproszony na rozmowę kwalifikacyjną.

Etap 3: Spotkasz się z naszym rekruterem, aby porozmawiać o swoim doświadczeniu, umiejętnościach technicznych i oczekiwaniach co do warunków ewentualnej współpracy.

Etap 4: Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, spotkasz się z naszym przedstawicielem HR w celu podpisania umowy.

Wymagane języki

angielski

Wynagrodzenie
7000-10000 netto UoP PLN / Miesiąc

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Regular/Senior Java Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular/Senior Java Developer w miejscowości: Białystok. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Symmetra lub Aplikuj na oferte pracy Regular/Senior Java Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular/Senior Java Developer, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Symmetra praca.

Informacje o pracodawcy

Symmetra

Praca Regular/Senior Java Developer, Białystok

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Natalia Kuplińska

CAREER@SYMMETRA.PL

533338490

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer @ Codeweaver

Warszawa, mazowieckie

Senior SAP ERP Consultant @ vm.pl

Wrocław, dolnośląskie

Tester oprogramowania

Katowice, śląskie

.NET Developer @ ASTEK Polska

Praca w mieście

Warszawa 1516
Kraków 545
Wrocław 481
Katowice 354
Warszawa 187
Poznań 155