Junior Java Developer NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

NBC jest polską firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w różnych branżach w polskich i zagranicznych projektach. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Większość naszych pracowników to bardzo doświadczeni specjaliści (głównie Programiści i QA). Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas meetupach technologicznych (ProMeet)!
Rozbudowujemy nasz zespół, w związku z tym poszukujemy w Warszawie Specjalistów na stanowisko: Junior Java Developer

Zadania:

  • Projektowanie, rozwój oraz utrzymanie części Core'owej aplikacji
  • Integracja z front-end oraz innymi systemami poprzez web serwisy
  • Uczestnictwo w projektach realizowanych zgodnie z obowiązującymi trendami
  • Realizację zadań zgodnie z planem Sprintów

Wymagania:

  • Doświadczenie w programowaniu w technologii Java
  • Znajomość Spring (MVC, Boot, Cloud), Hibernate
  • Dobra znajomość SQL (Oracle)
  • Znajomość GIT
  • Maven
  • Doświadczenie w SCRUM
  • Znajomość zagadnień związanych z Continuous Integration

Oferujemy:

  • Indywidualną ścieżkę rozwoju - dwustronny feedback
  • Dostęp do Platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny, żeby być bliżej nas- jeżeli potrzebujesz
  • Kartę MultiSport, żebyś zawsze był w formie
  • Kartę Medicover, żebyś mógł zadbać o zdrowie swoje i bliskich

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Junior Java Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Java Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Junior Java Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Java Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Junior Java Developer, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie

Android Developer

Specjalista DevOps/ Java

Tester Oprogramowania

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485