Młodszy analityk biznesowo-systemowy NBC Sp. z o.o.

  • Gdynia, pomorskie

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy blisko 350 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Do naszego zespołu w Trójmieście poszukujemy Specjalistów na stanowisko: Młodszy analityk biznesowo-systemowy

Zadania:

  • pozyskiwanie oraz analiza wymagań biznesowych w zakresie rozwiązań IT,
  • tworzenie dokumentacji analitycznej - biznesowej i systemowej

Wymagania:

  • znajomość Enterprise Architect
  • znajomość UML
  • doświadczanie w analizie systemowej

Start projektu: Luty 2020

Studenci ostatnich lat studiów mile widziani!

Oferujemy:

  • Dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse)
  • Bonus relokacyjny,
  • Imprezy integracyjne i charytatywne,
  • Dofinansowanie karty Multisport
  • Dostęp do prywatnej opieki medycznej

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Młodszy analityk biznesowo-systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy analityk biznesowo-systemowy w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy analityk biznesowo-systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy analityk biznesowo-systemowy, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Młodszy analityk biznesowo-systemowy, Gdynia

Inne ogłoszenia pracodawcy

Fullstack .NET Developer

Gdynia, pomorskie

ETL/DW Consultant

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340