Wyszukaj spośród 12606 ogłoszeń o pracę

Zostaw nam swoje CV! NBC Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • 22-01-2020 , do końca 206 dni

NBC to firma specjalizująca się w outsourcingu kadr IT. Obecnie zatrudniamy ponad 400 specjalistów na terenie Polski. Nasi pracownicy uczestniczą w ciekawych i innowacyjnych projektach w bankowości, w centrach usług wspólnych, w przemyśle i w dużych firmach IT.

Jeśli jesteś: programistą, projektantem, analitykiem systemowym lub biznesowym, kierownikiem projektów, scrum masterem, testerem automatycznym lub manualnym, administratorem baz danych lub aplikacji...

Jeśli znasz takie technologie jak: Java, .NET, ASP.NET, C #, C++, JavaScript, PHP, Python itp., czy bazy danych - Oracle, SQL Server, DB2, PostgreSQL. APLIKUJ - to właśnie na Ciebie czekamy!

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).


Szukasz pracy jako Zostaw nam swoje CV!

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Zostaw nam swoje CV! w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Zostaw nam swoje CV! Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Zostaw nam swoje CV!, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy


NBC Sp. z o.o.


Praca Zostaw nam swoje CV!, Warszawa


Oferta jest ważna jeszcze 206 dni

Aplikuj teraz

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Warszawa, mazowieckie


Android Developer

Warszawa, mazowieckie


Specjalista DevOps/ Java

Warszawa, mazowieckie


Tester Oprogramowania

Warszawa, mazowieckie


Android Developer

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 1648
Kraków 619
Wrocław 547
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183
Zobacz więcej