Java Software Developer SCALO Sp. z o.o.

  • Opole, opolskie

Jesteśmy firmą technologiczną.
Realizujemy projekty. Budujemy zespoły. Zapewniamy specjalistów do projektów.
Za pomocą technologii wspieramy wzrost biznesowy naszych Klientów oraz tworzymy przestrzeń do ciągłego rozwoju naszego zespołu. Nasze Center of Excellence skupia najlepszych specjalistów SCALO, zajmujących się różnymi dziedzinami technologii.

Cześć!
Cieszymy się, że czytasz nasze ogłoszenie!
Szukasz dla siebie czegoś nowego? Dobrze się składa - mamy o czym rozmawiać!

Sprawdź, co czeka Cię w Scalo:

Projekt z obszaru R&D dotyczy: stworzenia nowej, zmodernizowanej wersji rozwiązania dla dużych graczy z branży e-commerce. Aplikację tworzymy dla naszego klienta z siedzibą w USA, w Atlancie. System typu WES (Warehouse Execution System) ma wspomagać i automatyzować pracę w magazynach. Właśnie jesteśmy w trakcie kompletowania drugiego 7-osobowego zespołu.

Zadania:

  • do kluczowych zadań należy dostosowywanie głównego rozwiązania do specyficznych potrzeb partnerów,
  • opracowywanie wdrożeń Proof of Concept w celu ustalenia wykonalności i demonstracji zastosowania nowej technologii do nowych produktów lub rozszerzeń istniejących produktów,
  • tworzenie dobrej jakości kodu, wykonywanie testów jednostkowych oraz integracja z różnymi modułami, podmodułami oraz z systemami firm zewnętrznych,
  • opracowywanie planów i automatyzacja testów,
  • prowadzenie dokumentacji projektowej,
  • praca w zespole scrumowym z Developerami, Testerem, Scrum Masterem oraz Tech Leadem,
  • możliwość 100 % pracy zdalnej,
  • stawka do 180 zł/h/B2B (stawka jest uzależniona od poziomu wiedzy i kompetencji).

Dobrze odnajdziesz się w naszym zespole, jeśli:

  • posiadasz co najmniej 7 lat doświadczenia w roli Java Developera lub podobnej,
  • dobrze znasz: Java 11, oraz jeden z frameworków Spring lub Spring Boot,
  • dobrze znasz: GitHub, Jenkins, ActiveMQ (lub inny Message Broker np. RabbitMQ lub Kafka), REST Webservices, Oracle, Hibernate, Apache Camel, RxJava, Linux,
  • posiadasz solidne doświadczenie w tworzeniu mikroserwisów oraz w pracy z dużymi skalowalnymi systemami,
  • masz wiedzę z zakresu SDLC,
  • posiadasz doświadczenie z serwerami aplikacji oraz narzędziami programistycznymi typu open source,
  • możesz pochwalić się dobrymi kompetencje z zakresu SQL i Oracle, TCP/IP, JMS,
  • Twój język angielski pozwala na swobodną komunikację (co najmniej B2),
  • jesteś osobą dobrze zorganizowaną, komunikatywną i pomocną.

Co możesz zyskać?

  • możliwość rozwoju kompetencji w ramach współpracy z naszym Center of Excellence,
  • długofalową współpracę - różnorodne projekty,
  • pracę zdalną lub hybrydową z naszego biura we Wrocławiu,
  • program finansowania, przygotowania i egzaminu na certyfikaty z nowoczesnych technologii (Azure, AWS, GCP),
  • udział w wydarzeniach technologicznych np. Devoxx, Confitura,
  • platformę e-learningową i lekcje języka angielskiego (angielski biznesowy i angielski w IT),
  • ProMEET - własny event dla społeczności IT, na którym możesz zostać prelegentem,
  • system kafeteryjny - platforma Motivizer,
  • dofinansowanie opieki medycznej,
  • płatny Program Poleceń,
  • bonus relokacyjny,
  • udział w akcjach charytatywnych np. Szlachetna Paczka.

Prześlij CV i porozmawiajmy!

Szukasz pracy jako Java Software Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Software Developer w miejscowości: Opole. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy SCALO Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Java Software Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Software Developer, praca w Opole dopasowana do Twoich wymagań.SCALO Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

SCALO Sp. z o.o.

Praca Java Software Developer, Opole

Inne ogłoszenia pracodawcy

.net Developer

Opole, opolskie

Java Developer

Frontend Developer

Java developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325