Java Developer Mid / Senior Teamquest

  • Poznań, wielkopolskie

Nasz Klient tworzy i rozwija innowacyjne technologie informatyczne. W 2007 roku jako pierwsi w Polsce udostępnili użytkownikom usługę płatności za faktyczny czas postoju w strefach parkowania za pomocą telefonu komórkowego. Rok później ruszyła sprzedaż biletów w komunikacji miejskiej dzięki poszerzonej funkcjonalności aplikacji moBiLET. Firma to producent oprogramowania oraz dostawcy rozwiązań i usług informatycznych i telematycznych, będącego jednym z największych operatorów systemu płatności online, twórcy aplikacji umożliwiającej zakup elektronicznych biletów do komunikacji miejskiej czy dalekobieżnej, a także do stref płatnego parkowania, działającej również w trybie offline. Aplikacja działa już od ponad 10 lat i obecnie obsługuje wszystkie miasta w Polsce, umożliwiając zarówno zakup jak i przechowywanie i okazanie biletu. Firma posiada biura w Polsce (ponad 150 osób) i Niemczech. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Java Developer Mid / Senior

Obowiązki:

  • Projektowanie, tworzenie i rozwój aplikacji
  • Tworzenie specyfikacji wymagań, testów i dokumentacji technicznej
  • Dbałość o wysoką jakość kodu
  • Praca w zespole programistów Backend oraz Frontend
  • Praca przy core'owym (głównym) produkcie firmy: 70% prac rozwojowych i 30% utrzymaniowych - JAVA 8

Wymagania:

  • Minimum dwa lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Znajomość:
    • Java 8
    • Spring Framework
    • Hibernate
    • JSF, EJB
    • Eclipse - Link
    • REST i/lub SOAP
    • MySQL i/lub PostgreSQL
    • serwerów aplikacji Glassfish oraz Tomcat
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji (minimum A2/B1)
  • Podstawowa znajomość języka SQL - umiejętność pisania prostych zapytań
  • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
  • Wykształcenie kierunkowe lub pokrewne (minimum średnie)

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji mobilnych (Android, iOS)
  • Znajomość Android SDK
  • Doświadczenie w pracy z systemem Linux/Unix
  • Doświadczenie w tworzeniu aplikacji w Visual Studio (C#)

Wymagania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz stabilne zatrudnienie
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub B2B
  • Częściową pracę zdalną
  • Elastyczne godziny pracy
  • Szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne (również certyfikowane)
  • Opieka medyczna - Luxmed oraz karta Multisport
  • Narzędzia pracy potrzebne do realizacji zadań (mocny komputer + 3 monitory)
  • Wyposażone biuro w klimatyzowanym budynku (3 poziomy)
  • Bardzo krótki proces rekrutacyjny składający się z 1 spotkania

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Developer Mid / Senior

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Developer Mid / Senior w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Developer Mid / Senior Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Developer Mid / Senior, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Java Developer Mid / Senior, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

MES Specialist (SAP)

Poznań, wielkopolskie

Regular Python Developer

Senior MES Specjalist

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340