Młodszy Tester NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego Klienta międzynarodowej firmy z branży IT poszukujemy kandydatów na stanowisko: Młodszy Tester

Zakres obowiązków:

  • Testowanie oprogramowania i zapewnienie jego jakości
  • Testowanie wielu platform na różnych etapach cyklu rozwoju produktów
  • Przygotowywanie i wykonywanie skryptów testowych
  • Testowanie manualne oraz automatyczne (Selenium)
  • Testowanie modułów, integracji oraz QA

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego (min. B2)
  • Wykształcenie wyższe
  • Doskonałe zdolności komunikacyjne
  • Umiejętność logicznego i analitycznego myślenia
  • Dobra organizacja pracy własnej oraz dbałość o szczegóły
  • Kreatywność oraz chęć do pracy :)

Oferujemy:

  • Współpracę w oparciu o umowę o pracę (pełen etat)
  • Pakiet multisport oraz opiekę medyczną
  • Szkolenia językowe
  • Doskonałą atmosferę pracy i pyszną kawę :)

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Młodszy Tester

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy Tester w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy Tester Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy Tester, praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Młodszy Tester, Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

JavaScript Developer

Java Developer

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340