Pracownik II linii wsparcia technicznego z językiem angielskim (Września) L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Września , wielkopolskie

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki:

  • Wspieranie zespołu produkcyjnego oraz klienta biznesowego
  • Obsługa techniczna urządzeń, systemów i programów
  • Konserwacja instalacji technicznych oraz informatycznych
  • Aktualizacja systemów używanych w firmie
  • Obsługa komunikatorów (mail, chat, telefon)
  • Udzielanie odpowiedzi na zapytania, kierowane przez pracowników
  • Kontakt z pozostałymi osobami w zespole oraz stały kontakt z klientem biznesowym
  • Podejmowanie decyzji - stanowisko samodzielne
  • Naprawy awarii oprogramowania, aktualizacje itp
  • Wgrywanie aktualizacji

Wymagania:

  • Język angielski : wymagany poziom b2
  • Otwartość do pracy w trybie stacjonarnym, z siedziby firmy (aktualnie tryb pracy jest zdalny, szukamy osób które są gotowe na pracę hybrydową, stacjonarną w przyszłości)
  • Dyspozycyjność do na 3 zmiany
  • Zainteresowanie branżą informatyczną oraz samochodową - dodatkowy atut
  • Wykształcenie kierunkowe, techniczne, informatyczne będzie dodatkowym atutem kandydata
  • Dyspozycyjność do pracy na pełen etat
  • Motywacja do pracy i ciągłego podnoszenia kwalifikacji

Nasz klient zapewnia:

  • Stabilne zatrudnienie, w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku międzynarodowym
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę (brak umowy zlecenie, umowy o dzieło)
  • Możliwość rozwoju zawodowego w strukturach firmy (awanse, doszkalanie)
  • Work-life balance
  • Pakiet benefitów : ubezpieczenie na życie, prywatna opieka medyczna, dodatki finansowe, platforma mybenefit, multisport, dofinansowania np. do okularów czy kursów językowych.

Szukasz pracy jako Pracownik II linii wsparcia technicznego z językiem angielskim (Września)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Pracownik II linii wsparcia technicznego z językiem angielskim (Września) w miejscowości: . Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Pracownik II linii wsparcia technicznego z językiem angielskim (Września) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Pracownik II linii wsparcia technicznego z językiem angielskim (Września), praca w dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.