Analityk Systemowy NBC Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

NBC jest polską firmą z ponad 11-letnim doświadczeniem w zakresie budowania zespołów i outsourcingu IT. Zatrudniamy ponad 400 specjalistów w polskich i zagranicznych projektach w bankowości, centrach usług wspólnych, przemyśle i w dużych firmach IT. Naszym domyślnym modelem jest długoterminowa współpraca. Możecie spotkać nas m.in. na organizowanych przez nas wydarzeniach technologicznych (ProMeety)!
Aktualnie do zespołu w Poznaniu poszukujemy Specjalisty na stanowisko Analityka Systemowo-Biznesowego.

Twoje przyszłe zadania:

  • analiza systemowa dla projektów IT w obszarze kredytowym,
  • współpraca z zespołem w ramach poszczególnych etapów projektów,
  • udział w testowaniu i wdrażaniu modyfikacji projektowych,
  • dbanie o jakość dokumentacji systemowej,
  • wspieranie sieci sprzedaży i innych użytkowników w zakresie funkcjonowania tworzonych systemów.

Wykorzystaj:

  • fakt, że nie jest Ci obce modelowanie wizualne w kontekście analizy systemowej,
  • wiedzę dotyczącą BPMN i UML,
  • umiejętność sprawnego opracowywania dokumentów obejmujących wymagania systemowe oraz formę rozwiązań,
  • wiedzę na temat planowania procesu dokumentacji analizy systemowej,
  • doświadczenie w pracy z narzędziami wspomagającymi prowadzenie analizy systemowej i tworzenie dokumentacji,
  • doświadczenie w zarządzaniu wymaganiami systemowymi, umożliwiające śledzenie powiązań (traceability) i zarządzanie zmianami,
  • wiedzę na temat SOA/ROA,
  • umiejętność pracy z bazami danych, znajomość SQL, umiejętność czytania logów,
  • znajomość języka angielskiego.

Oferujemy m.in.:

  • dostęp do platform e-learningowych, żeby być na czasie z nowinkami IT (Treehouse),
  • imprezy integracyjne i charytatywne,
  • elastyczne godziny pracy,
  • opiekę medyczną (różne opcje pakietu Medicover) i pakiet MultiSport.

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Analityk Systemowy

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Analityk Systemowy w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBC Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Analityk Systemowy Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Analityk Systemowy, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.NBC Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBC Sp. z o.o.

Praca Analityk Systemowy, Poznań

Inne ogłoszenia pracodawcy

MacOS Developer

Poznań, wielkopolskie

Tester Oprogramowania (Manualny)

Praca w mieście

Warszawa 1516
Kraków 545
Wrocław 481
Katowice 354
Warszawa 187
Poznań 155