Wyszukaj spośród 21556 ogłoszeń o pracę

Starszy analityk biznesowy IT Accenture

 • Łódź, łódzkie
 • 19-02-2020 , do końca 527 dni

Starszy analityk biznesowy IT Lokalizacja: Łódź Czym się będziesz zajmować?

 • Zdalną lub bezpośrednią współpracą z klientem w celu budowania relacji, pozyskiwania wymagań.
 • Definiowaniem procesów, tworzeniem specyfikacji funkcjonalnych.
 • Weryfikacją zgodności oprogramowania ze specyfikacją.
 • Wsparciem analitycznym klienta oraz zespołu programistycznego na etapach projektowania, programowania i testowania wdrażanych rozwiązań.

Czego od Ciebie oczekujemy?

 • Umiejętności analitycznego myślenia.
 • Dobrej znajomości języka angielskiego.
 • Chęci do podróżowania i realizacji projektów na terenie całej Polski oraz poza granicami kraju.
 • Umiejętnosci tworzenia prezentacji i prowadzenia spotkań z klientem.
 • Wysoce rozwiniętych umiejętności interpersonalnych.
 • Umiejętności pracy w zespole.

Co będzie Twoim dodatkowym atutem?

 • Znajomość procesów biznesowych z branży handlu detalicznego.
 • Doświadczenie w tworzeniu dokumentacji funkcjonalnej.
 • Znajomość metodyk prowadzenia projektów IT.

Co możemy Ci zapewnić?

 • Możliwość pracy z dużymi, międzynarodowymi klientami.
 • Wsparcie w rozwoju kariery i kompetencji: dofinansowanie kursów i certyfikacji, bogata oferta szkoleń online oraz on-site, jasno zdefiniowaną ścieżkę kariery.
 • Prywatną opiekę medyczną.
 • Ubezpieczenie na życie, dostęp do platformy MyBenefit w tym możliwość korzystania z Karty Multisport oraz karty lunchowej.
 • Dodatkowe zajęcia z języków obcych.
 • Jeśli ta oferta brzmi dla Ciebie interesująco, nie zwlekaj, zaaplikuj online już dziś.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania lub wysłanie CV na adres e-mail: lodz.recruitment@accenture.com W dokumentach aplikacyjnych prosimy zamieścić oświadczenie o następującej treści: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE, w celu niezbędnym do realizacji procesu postępowania rekrutacyjnego przez Accenture. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych. Wyrażam również zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu realizacji przyszłych postępowań rekrutacyjnych przez Accenture sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie (00-121), przy ul. Siennej 39, NIP 526-00-15-900 (Administrator danych), zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2018 r., poz. 1000) oraz Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Jednocześnie oświadczam, że przekazuje moje dane osobowe całkowicie dobrowolnie. Oświadczam ponadto, że zostałem/łam poinformowany/a o przysługującym mi prawie do cofnięcia zgody lub zgłoszenia sprzeciwu wobec przetwarzania danych, żądania do nich dostępu, sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania oraz ich przeniesienia, w każdym czasie. Każdemu przysługuje prawo skargi do organu nadzorczego ds. ochrony danych". Kandydaci, którzy są obecnie zatrudnieni przez klienta Accenture lub inną firmę w jakikolwiek sposób powiązaną z Accenture mogą zostać wykluczeni z procesu rekrutacji. Accenture nie dyskryminuje kandydatów ze względu na rasę, religię, kolor skóry, płeć, wiek, niepełnosprawność, narodowość, przekonania polityczne, przynależność związkową, pochodzenie etniczne, wyznanie, orientację seksualną, lub jakiegokolwiek inne kryterium niedopuszczalne na podstawie polskiego prawa. Rezerwujemy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.


Szukasz pracy jako Starszy analityk biznesowy IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Starszy analityk biznesowy IT w miejscowości: Łódź. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Accenture lub Aplikuj na oferte pracy Starszy analityk biznesowy IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Starszy analityk biznesowy IT, praca w Łódź dopasowana do Twoich wymagań.Accenture praca.

Informacje o pracodawcy


Accenture


Praca Starszy analityk biznesowy IT, Łódź


Oferta jest ważna jeszcze 527 dni

Aplikuj teraz

Praca w mieście

Warszawa 3042
Wrocław 1260
Kraków 1226
Katowice 839
Poznań 617
Gdańsk 485
Zobacz więcej