Administrator baz danych (Oracle) Cyclad Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

W Cyclad współpracujemy z dostawcami usług informatycznych, aby zwiększyć ich potencjał i kształtować świat przyszłości. Dla naszego Partnera- lidera wśród operatorów telekomunikacyjnych w Polsce oferującego kompleksowe, zintegrowane i przyjazne użytkownikowi rozwiązania on-line, poszukujemy Administratora baz danych Oracle.

Informacje o projekcie:

  • Poziom stanowiska: junior/mid
  • Branża: ubezpieczeniowa
  • Lokalizacja: Warszawa (Taśmowa)/Wrocław (Strzegomska) lub zdalnie
  • Forma zatrudnienia: umowa o pracę lub B2B
  • Języki obce: angielski na poziomie czytania dokumentacji technicznej
  • Wynagrodzenie: w trakcie ustalania
  • Czas trwania projektu: stała współpraca

Obowiązki:

  • Utrzymanie baz danych Oracle
  • Monitorowanie komponentów Oracle
  • Diagnozowanie incydentów i problemów wydajnościowych
  • Wdrażanie aktualizacji bezpieczeństwa i poprawek aplikacyjnych
  • Dbanie o procesy backup/restore
  • Tunning wydajności serwerów, baz danych i zapytań
  • Rozwój i doskonalenie istniejących rozwiązań DR oraz testowanie procedur odtworzeniowych
  • Dbanie o jakość i spójność danych oraz poprawność procesów zasilania danymi

Wymagania:

  • Doświadczenie w administracji środowiskami Oracle DB 11g/12c/18c
  • Znajomość języka PL/SQL na poziomie niezbędnym do administrowania bazą
  • Podstawowa znajomość:baz MS SQL Server, DB2, Postgress oraz MySQL; języków skryptowych (bash, ksh) systemów Unix i Linux oraz usług klastrowych/HA
  • Doświadczenie w pracy z środowiskami wirtualnymi opartymi o Vmware oraz serwerami x86
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji(A1/A2)

Mile widziana znajomość:

  • Oracle Grid Infrastructure (ASM, Clusterware )
  • Data Guard
  • Enterprise Manager
  • Database Gateways
  • Recovery Manager

Oferujemy:

  • Pracę w wiodącej firmie telekomunikacyjnej w Polsce
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę lub kontraktu B2B
  • System szkoleń i warsztatów pozwalający na systematyczne podnoszenie kompetencji
  • Szerokie możliwości rozwoju zawodowego wewnątrz struktury
  • Benefity: ubezpieczenie medyczne, ubezpieczenie na życie, Multisport, miejsce parkingowe

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Administrator baz danych (Oracle)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Administrator baz danych (Oracle) w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Administrator baz danych (Oracle) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Administrator baz danych (Oracle), praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Administrator baz danych (Oracle), Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Developer

Warszawa, mazowieckie

API Gateway Engineer

AWS Cloud Architect

Praca w mieście

Warszawa 1785
Kraków 706
Wrocław 621
Katowice 471
Poznań 226
Gdańsk 197