JavaScript Developer NBCR Sp. z o.o.

  • Toruń, kujawsko-pomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: kujawsko-pomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy osoby na stanowisko: JavaScript Developer

Zakres obowiązków:

  • Rozwój komercyjnych aplikacji internetowych (aplikacje badawcze, biznesowe)
  • Bezpośrednia współpraca z klientem
  • Opracowywanie produktów od 'A-Z'
  • Wprowadzenie innowacji i aktywnego wpływania na architekturę

Wymagania:

  • 3+ lat doświadczenia w pracy z projektami komercyjnymi
  • Znajomość języka JS, HTML5, CSS3, NodeJS
  • Dobra znajomość jednego z framework'ów JavaScript
  • Zaawansowane umiejętności analityczne i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie z ciągłą integracją i testami jednostkowymi
  • Dobra znajomość wzorów projektowych
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego (B2+)

Mile widziane:

  • Doświadczenie w zakresie AWS/Azure i GitLab
  • Dobra znajomość TypeScript, ReactJS
  • Doświadczenie z biblioteką Storeon

Oferujemy:

  • Forma współpracy: B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Indywidualny budżet na edukację, konferencje i kursy
  • Zajęcia z języka angielskiego
  • Kuchnie z przekąskami, świeżymi owocami, kawą i darmowym obiadem w każdy wtorek :)

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako JavaScript Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: JavaScript Developer w miejscowości: Toruń. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy JavaScript Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko JavaScript Developer, praca w Toruń dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca JavaScript Developer, Toruń

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

Senior Ruby on Rails Developer

Kraków, małopolskie

Praca w mieście

Warszawa 1645
Kraków 615
Wrocław 543
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183