Node.js Developer (remote/stationary) NBCR Sp. z o.o.

  • Wrocław, dolnośląskie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT (Certyfikat nr 14492). Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć jako rzetelny partner.

Zadania:

  • terminowe opracowywanie i wdrażanie oprogramowania najwyższej jakości,
  • proaktywne rozwiązywanie problemów,
  • udział w tworzeniu dokumentacji i przeprowadzaniu testów systemu,
  • utrzymywanie i rozwijanie wiedzy na temat tworzenia oprogramowania oraz wspieranie / mentoring innych programistów.

Wymagania:

  • minimum pół roczne (6 m) doświadczenie komercyjne w Node.js,
  • doświadczenie w pracy jako fullstack developer,
  • znajomość DRY & S.O.L.I.D.,
  • znajomość systemu kontroli wersji GIT,
  • umiejętność pisania testów przy użyciu Mocha / Chai / Jest,
  • znajomość baz danych SQL,
  • znajomość ES6 / Typescript,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (min. B2),
  • doświadczenie w komunikacji z klientami międzynarodowymi.

Mile widziane:

  • znajomość React.js lub Vue.js,
  • doświadczenie z TypeORM lub Knex.

Oferujemy:

  • zatrudnienie bezpośrednio przez Klienta NBCR,
  • zatrudnianie w dowolnej formie (UoP/ B2B),
  • nastawienie na nawiązanie długofalowej współpracy,
  • udział w interesujących projektach,
  • atrakcyjne wynagrodzenie i liczne benefity pozapłacowe (m.in. prywatna opieka medyczna, karta multisport, ubezpieczenie na życie, możliwość leasingu auta, bezpłatne śniadania i wiele innych),
  • możliwość pogłębiania swoich umiejętności i kwalifikacji, zgodnie z ambicjami i predyspozycjami pracownika,
  • elastyczny czas pracy,
  • możliwość pracy zdalnej (100%),
  • możliwość pracy stacjonarnej w biurze np. w następujących miejscowościach Poznań, Warszawa, Wrocław, Białystok, Katowice, Kraków, Łódź, Rzeszów, Gdańsk lub inne.

Darmowy posiłek

Szukasz pracy jako Node.js Developer (remote/stationary)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Node.js Developer (remote/stationary) w miejscowości: Wrocław. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Node.js Developer (remote/stationary) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Node.js Developer (remote/stationary), praca w Wrocław dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Node.js Developer (remote/stationary), Wrocław

Inne ogłoszenia pracodawcy

Junior C++ Developer

Wrocław, dolnośląskie

JavaScript Developer

Młodszy Tester

Praca w mieście

Warszawa 1648
Kraków 619
Wrocław 547
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183