Wyszukaj spośród 20268 ogłoszeń o pracę

Portfolio Tower Lead Cyclad Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie
  • 24-10-2022 , do końca 522 dni

Informacje o projekcie:

  • Branża: Technology Consulting
  • Obszar projektu: przygotowywanie architektury rozwiązań dla klientów na całym świecie
  • Lokalizacja: 100% zdalnie lub hybrydowa
  • Siedziba firmy: Katowice, Kraków, Wrocław
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Język angielski: B2/C1
  • Mile widziany język francuski
  • Wynagrodzenie 19-24k brutto, preferowana umowa o pracę bonus roczny
  • Podróże służbowe do 20% (po pandemii)
  • Metodologia: Agile

Zakres zadań:

  • Odpowiedzialność za zaprojektowanie architektury multiserwisowch rozwiązań w okresie przejściowym, uruchomieniowym i transformacyjnym w określonym obszarze: Cloud / ITSM / End-user services / Cyber Security / ESM
  • Bliska współpraca z Konsultantami ds. Rozwiązań, Architektami, Ekspertami technicznymi z działów operacyjnych oraz działem sprzedaży
  • Kalkulacja czasochłonności i kapitałochłonności rozwiązania, obliczanie zwrotu z inwestycji
  • Udział w spotkaniach z klientami, przygotowanie prezentacji i materiałów techniczno-sprzedażowych
  • Precyzyjne określanie podstaw wszelkich ofert podwykonawcy/dostawcy (np. dostawcy OSS lub dostawcy oprogramowania), w tym założenia i wyłączenia oraz okres ważności wyceny - współpraca bezpośrednio z podwykonawcą
  • Uzgadnianie zapisów do umów SLA i danych wejściowych do harmonogramów kontraktów, SoW, SLA itp.
  • Dostarczanie informacji rynkowych o konkurencyjności portfela, zarówno na rynkach globalnych, jak i regionalnych (kluczowe obszary to analiza wzorców zakupowych klientów, punktów cenowych i opinii zewnętrznych analityków na temat portfela)

Wymagania:

  • Szeroka wiedza techniczna w jednym z obszarów Cloud computing / Cyber security / ITMS / end-user services
  • Dobre zrozumienie otoczenia dostawców i partnerów
  • Wysokie umiejętności w zakresie obsługi klienta
  • Umiejętność wykonywania prac konsultingowych/doradczych na poziomie Enterprise Architect oraz due diligence dla złożonych transakcji, aby zapewnić płynne przejście do rzeczywistych zespołów dostawczych
  • Zdolność do zrozumienia i zidentyfikowania niestandardowych wymagań i/lub szkicu SoW / SLA oraz możliwość przeglądu kredytów usługowych/kar dla swojego obszaru technicznej specjalizacji
  • Doświadczenie w identyfikacji, zapobieganiu i zarządzaniu ryzykiem
  • Umiejętności kalkulacji kosztów i zrozumienie konkurencyjnych punktów odniesienia / wskaźników
  • Umiejętności przywódcze i kierowania zespołem
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • Mile widziana znajomość języka francuskiego

Oferujemy:

  • Elastyczne godziny pracy
  • Wielokulturowe środowisko pracy i możliwości rozwoju zawodowego (UE i poza nią)
  • Przejrzystą strukturę organizacyjną
  • Kartę Multisport
  • Prywatną opiekę zdrowotną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Swobodny dostęp do certyfikowanych szkoleń technicznych
  • Eventy integracyjne
  • Stałą umową o pracę oraz roczny bonus
  • Samochód służbowy

Prosimy o zamieszczenie na dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do prawidłowej realizacji procesów rekrutacji zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dn. 29.08.1979 (Dz.U. nr 133, poz. 883).

Szukasz pracy jako Portfolio Tower Lead

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Portfolio Tower Lead w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Portfolio Tower Lead Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Portfolio Tower Lead, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca Portfolio Tower Lead, Warszawa

Oferta jest ważna jeszcze 522 dni

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Database Engineer

Warszawa, mazowieckie

Konsultant BizTalk

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325
Zobacz więcej