Fullstack Developer Kingit sp. z o.o

  • Kraków, małopolskie

Razem z naszym klientem poszukujemy Fullstack Developera. Nasz Klient współpracuje z liniami lotniczymi. Tworzy rozwiązania, które łączą linie lotnicze z ich bezpośrednimi klientami końcowymi -- potencjalnymi pasażerami, którzy szukają połączeń oraz bookują bilety online.

Od 4 lat tworzą własny produkt - UI-ową platformę, która jest Booking Engine oraz obsługuje proces wyszukiwania, kupna biletów, dodatków itp. Jest to produkt w pełni customizowalny, posiada również panel Admina, w którym przewoźnik sam decyduje jakie informacje i w jaki sposób chce wyświetlać.

Fullstack Developer będzie miał okazję pracować nad różnymi projektami.

Oprócz pracy nad własnym produktem, naszego Klienta można również nazwać Software Housem lub Agencją. Duża część firmy to consulting, czyli doradztwo w zakresie UX i techniczne dla linii lotniczych. Ta działalność zapewnia firmie stały kontakt z klientami, co wpływa na to, ze pracują również nad krótszymi (ok 2-3mc) projektami dla swoich klientów. Najczęściej są to systemy (lub ich części) które również związane są z e-Commerce, procesem bookowania i kontaktem z końcowym klientem firmy. Jeden z nich to PoC dla europejskiej linii lotniczej - program lojalnościowy opartym na blockchain'ie.

Jeśli chodzi o specyfikę pracy -- jest ona zależna od klienta, natomiast przeważnie zespół pracuje w Scrumie z 2-3 tygodniowymi sprintami (czasami Kanban board).

Większość developmentu dzieje się w krakowskim biurze, które skupia 90% pracowników technicznych całej firmy. Krakowski zespół obecnie składa się z 14 osób:

3 - Projektanci UX/UI
2 - Front End Dev (Senior + Junior)
2 - Testerzy (manual + automatic)
4 - Full Stack Dev (Senior/Architect, Senior + 2xRegular)
2 - osoby operacyjne (Country Manager PL + HR)
1 - Product Owner

Zespół pracuje na MacOs i korzysta z produktów Atlassiana.

Zadania na stanowisku:

  • opracowywanie od podstaw produktu aplikacji internetowej, dostarczanego klientom korporacyjnym i wykorzystywanego przez konsumentów
  • współpraca z zespołami Product i UX w celu opracowania wymagań i opracowania mapy technologicznej oraz architektury
  • wdrażanie i skuteczne ulepszanie zwinnej praktyki programistycznej (Agile Dev), np. CI, TDD
  • ocenianie i wdrażanie nowych technologii, narzędzi i praktyk programistycznych

Wymagania:

  • znajomość takich technologii jak: React, Redux, Java, RESTful services, MongoDB, Node.js
  • skoncentrowanie na budowaniu rozwiązań, nie tylko technologii
  • doświadczenie w pracy z dowolnym z poniższych systemów: payment integrations, reservation systems, customer profiles, content management, data collection / storage / processing frameworks
  • znajomość procesów DevOps i frameworków
  • Web security
  • mile widziane ukończone studia związane z IT
  • znajomość narzędzi do testowania
  • doświadczenie z platformami e-commerce dla linii lotniczych lub podróżnych będzie dodatkowym atutem
  • znajomość języka angielskiego min. B2

Warunki pracy

  • praca w młodej rozwijającej się firmie w centrum Krakowa
  • wynagrodzenie w przedziale 11 000 -- 15 000 zł na B2B (netto) lub UoP (brutto)
  • Luxmed - pakiet rozszerzony
  • karta Multisport
  • praca w coworkingu - prywatne biuro z dwoma salkami konferencyjnymi
  • darmowe napoje, owoce 3 razy w tygodniu, przekąski organizowane przez cowork
  • możliwość częściowej pracy zdalnej - 30 %

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Fullstack Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Fullstack Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Kingit sp. z o.o lub Aplikuj na oferte pracy Fullstack Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Fullstack Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Kingit sp. z o.o praca.

Informacje o pracodawcy

Kingit sp. z o.o

Praca Fullstack Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Java Engineer @ Onwelo S.A.

Kraków, małopolskie

Java Developer @ Devire

Praca w mieście

Warszawa 1088
Kraków 427
Wrocław 401
Katowice 272
Warszawa 187
Poznań 119