Młodszy specjalista ds IT Gi Group Sp.z o.o.

  • Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie
    Grodzisk Mazowiecki, mazowieckie

Szukasz ciekawej pracy, która da Ci możliwość rozwoju? Nasi rekruterzy chętnie Ci w tym pomogą! Wystarczy, że wyślesz do nas swoje CV, a my zajmiemy się resztą.

Twój zakres obowiązków to:

  • Help desk -- linia pierwszego kontaktu z klientem przez telefon mail lub chat w obszarze systemów operacyjnych, sprzętu elektronicznego, MS Office i SAP GUI (połączenia przychodzące!).
  • Rozwiązywanie incydentów i zgłoszeń serwisowych w celu zapewnienia zadowolenia użytkownika ze świadczonej usługi.
  • Instalowanie i konfigurowanie sprzętu i oprogramowania IT

Oczekujemy:

  • Bardzo dobra znajomość pakietu MS Office (w tym Excel)
  • Umiejętność pracy na systemie operacyjnym Windows 7 i 10
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie C1
  • Doświadczenie na takim samym lub podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Znajomość oprogramowania SAP GUI

Czeka na Ciebie:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie - 5000 zł brutto/mies.
  • Praca w godzinach biurowych
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę tymczasową na pełen etat z możliwością przejścia na zatrudnienie bezpośrednio przez firmę
  • Pakiet benefitów

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako Młodszy specjalista ds IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Młodszy specjalista ds IT w miejscowości: Grodzisk Mazowiecki. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Gi Group Sp.z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Młodszy specjalista ds IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Młodszy specjalista ds IT, praca w Grodzisk Mazowiecki dopasowana do Twoich wymagań.Gi Group Sp.z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Gi Group Sp.z o.o.

Praca Młodszy specjalista ds IT, Grodzisk Mazowiecki Grodzisk Mazowiecki

Inne ogłoszenia pracodawcy

Programista Python

Warszawa, mazowieckie

Java Developer @ Codeweaver

.NET Developer @ ASTEK Polska

Praca w mieście

Warszawa 936
Kraków 368
Wrocław 366
Katowice 226
Warszawa 187
Poznań 106