Kierownik Jakości L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Wyszków, mazowieckie

Obecnie dla naszego Klienta, wiodącego lidera o zasięgu międzynarodowym w swojej branży, poszukujemy kandydata na stanowisko Kierownika Jakości.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • Elastyczny czas pracy
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Pakiet świadczeń socjalnych, w tym m. in. prywatna opieka medyczna, karta sportowa, możliwość korzystania z kantyny, pracowniczy program emerytalny

Zakres zadań:

  • Prowadzenie i nadzorowanie projektów związanych z jakością i bezpieczeństwem produktów
  • Nadzorowanie dokumentacji jakościowej
  • Koordynacja wszystkich aspektów zapewnienia jakości (m.in. standardy higieniczne, reklamacje, szkolenia wewnętrzne, analiza ryzyka, Food Defence, Food Fraud)
  • Wdrażanie, utrzymywanie oraz doskonalenie systemów związanych z zapewnianiem jakości i bezpieczeństwa produktów (HACCP, IFS, SQMS, Halal)
  • Współpraca w ramach struktur Quality Management na poziomie międzynarodowym grupy
  • Planowanie i zarządzanie kosztami Działu Jakości
  • Zaangażowanie w różne projekty / inicjatywy firmy (m.in. wspólne procedury biznesowe, rozwój produktu)

Wymagania:

  • Wykształcenie związane z: zarządzaniem jakością technologią żywności, towaroznawstwem
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w zarządzaniu zespołem
  • Znajomość narzędzi jakościowych i systemu zarządzania jakością
  • Język angielski na poziomie B2
  • Doświadczeni w pracy w systemie SAP

Szukasz pracy jako Kierownik Jakości

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Kierownik Jakości w miejscowości: Wyszków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Kierownik Jakości Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Kierownik Jakości, praca w Wyszków dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.