Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie L.M. Group Poland Sp. z o.o.

  • Poznań, wielkopolskie

Aktualnie dla naszego Klienta z branży BPO/SSC poszukujemy utalentowanych osób ze znajomością języków obcych gotowych rozpocząć lub kontynuować swoją karierę zawodową w międzynarodowych strukturach.

Obowiązki:

  • dostarczanie wysokiej jakości standardów obsługi klientów w języku niemieckim
  • kontakt telefoniczny z klientami firmy
  • rozwiązywanie problemów związanych z użytkowaniem urządzeń
  • przekazywanie bardziej skomplikowanych problemów do 2giej linii wsparcia

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (min. B2)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • komunikatywność
  • umiejętności analityczne

Nasz klient oferuje:

  • stałą, ciekawą i pełną wyzwań pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie
  • pracę w młodym zespole i miłej atmosferze
  • szkolenia
  • atrakcyjne wynagrodzenie i bonusy
  • benefity pozapłacowe

Szukasz pracy jako Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie w miejscowości: Poznań. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy L.M. Group Poland Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie, praca w Poznań dopasowana do Twoich wymagań.L.M. Group Poland Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

L.M. Group Poland Sp. z o.o.

Praca Helpdesk z jęz. niemieckim - zdalnie, Poznań

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325