IT Project Manager Talentica.pl

  • Warszawa, mazowieckie

Cześć!

Dla software house'u tworzącego aplikacje mobilne na platformy iOS, Android i Windows Phone, szukamy osoby na stanowisko Project Managera. Praca na miejscu w Warszawie (Mokotów). Aplikacje są tworzone w technologiach natywnych. Firma istnieje na rynku od 5 lat, ma za sobą ponad 100 wdrożeń, sumarycznie aplikacje mają ponad 6 mln pobrań.

Miejsce pracy: Warszawa
Wynagrodzenie: do 16.000 zł netto/msc na B2B

Zakres obowiązków:

Głównym zadaniem na tym stanowisku jest prowadzenie projektów tworzenia systemów IT: aplikacji mobilnych oraz webowych. Dodatkowymi zadaniami będą:

  • wprowadzanie w firmie dobrych praktyk tworzenia oprogramowania w metodykach agile, uczestnictwo w procesie sprzedażowym w zakresie dookreślania zakresu projektu,
  • współpraca z architektem systemów w zakresie wyboru technologii,
  • uczestnictwo w warsztatach z klientami w Polsce i zagranicą,
  • raportowanie stanu zaawansowania projektów do PMO i zarządu firmy,
  • rozliczanie z klientami etapów prac,
  • określanie zasobów niezbędnych do realizacji projektu.

Wymagania:

  • doświadczenie 5 lat w prowadzeniu projektów IT,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego,
  • znajomość metodyk PMI, Prince2, Scrum (certyfikaty mile widziane),
  • gotowość do wyjazdów do biura we Wrocławiu oraz do klientów w Polsce i zagranicą.

Ważne info dla zainteresowanych:

  • Praca 8 godzin dziennie.
  • Do biura można przyjść między 7:00, a 10:00.
  • Firma zatrudnia obecnie 12 osób (oddział warszawski)
  • Możliwość pracy zdalnej - 1 dzień w tygodniu (20%)
  • Umowa na czas nieokreślony
  • Elastyczna forma zatrudnienia - B2B lub UoP
  • Karta Benefit Multisport za 50% ceny
  • Płatny urlop - 20-26 dni w roku (zależne od stażu pracy)
  • Firma zapewnia sprzęt firmowy - komputer stacjonarny + monitory + smartfon

Przyjazna atmosfera

Szukasz pracy jako IT Project Manager

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: IT Project Manager w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Talentica.pl lub Aplikuj na oferte pracy IT Project Manager Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko IT Project Manager, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Talentica.pl praca.

Informacje o pracodawcy

Talentica.pl

Praca IT Project Manager, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

WK - Data Scientist

Warszawa, mazowieckie

Fullstack .NET Developer

BNP - Kierownik Zespołu

MoveApp - Vue.js Developer

Praca w mieście

Warszawa 936
Kraków 368
Wrocław 366
Katowice 226
Warszawa 187
Poznań 106