Regular PHP Developer Teamquest

  • Katowice, śląskie

Nasz klient jest liderem rozwiązań IT na rynku medycznym. Firma zajmuje się kompleksową realizacją projektów informatyczno-technologicznych dla branży medycznej, specjalizuje się w radiologii, infrastrukturach medycznych, neurochirurgii i metodach przygotowania i dystrybucji leków.

Obowiązki:

  • Rozwój i utrzymanie istniejących funkcjonalności i wdrażanie nowych
  • Udział w procesie projektowania nowych modułów systemu
  • Współpraca z działem projektowania i analiz z wykorzystaniem notacji UML
  • Ścisła współpraca z zespołem QA
  • Wsparcie działu utrzymania
  • Tworzenie prototypów funkcjonalnych i architektonicznych oprogramowania

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość:
    • PHP7
    • Baz danych SQL
    • Umiejętność pisania testów jednostkowych
  • Dobra znajomość:
    • JavaScript
    • jQuery
    • CSS i HTML
  • Angielski na poziomie minimum B1

Dodatkowe atuty:

    • Zend 3
    • Praktyczna znajomość Linux'a
    • Umiejętność pisania skryptów Bash/Shell

Wymagania:

  • Prace przy ciekawych projektach
  • Ciągły rozwój
  • Szkolenia
  • Możliwość częściowej pracy zdalnej
  • Dobrą atmosferę w biurze
  • Możliwość zatrudnienia na UoP

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular PHP Developer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular PHP Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular PHP Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

PHP Magento Developer

Katowice, śląskie

Angular (6) Developer

Praca w mieście

Warszawa 936
Kraków 368
Wrocław 366
Katowice 226
Warszawa 187
Poznań 106