PL/pgSQL Developer Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie
    Warszawa, mazowieckie

Dla naszego Klienta Srebrnego partnera Microsoft wytwarzającego systemy informatyczne klasy ERP dedykowanych do kompleksowej obsługi wszystkich procesów zachodzących w firmie logistycznej poszukujemy osoby na stanowisko: PL/pgSQL Developer

Obowiązki:

  • Współpraca z PM i dostarczanie rozwiązań zgodne z wymaganiami projektowymi
  • Wdrażanie nowych funkcjonalności i aplikacji
  • Testowanie i walidację dostarczanego oprogramowania, aby zapewnić poprawność algorytmiczną

Wymagania:

  • Minimum 3 lata doświadczenia komercyjnego w PL/pgSQL
  • Doświadczenie z relacyjnymi bazami danych PostgreSQL
  • Zdolność analitycznego myślenia
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie czytania dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie w oparciu o umowę B2B
  • Elastyczne godziny pracy
  • Karta MultiSport

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako PL/pgSQL Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: PL/pgSQL Developer w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy PL/pgSQL Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko PL/pgSQL Developer, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca PL/pgSQL Developer, Warszawa Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 936
Kraków 368
Wrocław 366
Katowice 226
Warszawa 187
Poznań 106