Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław NBCR Sp. z o.o.

  • Warszawa, mazowieckie

NBCR Sp. z o.o. to firma o ugruntowanej pozycji na rynku specjalizująca się w rekrutacji specjalistów z branży IT. Jeśli lubisz się rozwijać tak jak my, zapraszamy do kontaktu. Od kilkunastu lat pomagamy naszym Klientom w dostarczaniu wysoko wykwalifikowanej kadry specjalistów, dzięki czemu Oni mogą stabilnie działać i się rozwijać, a my im towarzyszyć, jako rzetelny partner.

Zadania:

  • Budowanie i projektowanie komercyjnych aplikacji internetowych (praca z AngularJS)
  • Praca z klientem
  • Możliwość przedstawienia propozycji i wdrożenia rozwiązań dla bieżących wyzwań

Wymagania techniczne:

  • min. 3 letnie doświadczenie w pracy z projektami komercyjnymi
  • Znajomość języka JS, HTML5, CSS3
  • Znajomość AngularJS
  • mile widziana znajomość Node.JS
  • Bardzo dobra znajomość j.angielskiego (min. B2)

Oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o B2B
  • Pakiet benefitów
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Praca w miłej atmosferze przy ciekawych projektach
  • Możliwość rozwoju
  • Wyjazdy integracyjne

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy NBCR Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.NBCR Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

NBCR Sp. z o.o.

Praca Programista JavaScript- Warszawa/ Wrocław, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

.Net Developer

Warszawa, mazowieckie

Programista JavaScript

Software Developer

JavaScript Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412