DevOps Engineer Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

W Cyclad współpracujemy z najlepszymi międzynarodowymi firmami IT, aby zwiększyć ich potencjał w dostarczaniu wyjątkowych, najnowocześniejszych technologii, które kształtują świat przyszłości. Obecnie szukamy DevOps dla naszego partnera biznesowego - jednego z największych międzynarodowych inwestorów w transporcie kolejowym w Polsce. Zespoły są rozproszone po Europie, ale drugie co do wielkości biuro znajduje się w Katowicach. Dlatego istnieje wiele możliwości rozwoju i chcemy, abyś stał się częścią tego zwycięskiego międzynarodowego zespołu. Zabierz swoje pomysły ze sobą i nie bój się, że zostaną zrealizowane!

Informacje o projekcie:

  • Branża: Kolejowa
  • Lokalizacja: Katowice
  • Wynagrodzenie: 6 000 - 10 000 brutto UoP, 8 000 - 12 000 B2B

Obowiązki:

  • Samodzielne zarządzanie całą infrastrukturą serwerową platformy
  • Rozwój infrastruktury i przystosowywanie do bieżących potrzeb
  • Monitorowanie i optymalizowanie wydajności infrastruktury serwerowej
  • Kontrola poziomów bezpieczeństwa oraz utrzymywanie kopii zapasowych
  • Diagnozowanie i rozwiązywanie bieżących problemów
  • Automatyzacja procesów
  • Wsparcie przy budowaniu środowisk wykorzystywanych przez zespół developerski
  • Swoboda w wyborze narzędzi pracy oraz mechanizmów monitorujących

Wymagania:

  • Minimum 2 lata doświadczenia pracy na podobnym stanowisku
  • Doświadczenie w administracji systemami operacyjnymi Linux/Windows
  • Bardzo dobra znajomość systemu kontroli wersji GIT (GitLab) oraz SVN
  • Bardzo dobra znajomość Jenkins'a na poziomie administracyjnym oraz rozwojowym
  • Znajomość narzędzi wspomagających procesy CI/CD: Sonarqube, Artifactory, Nexus

Mile widziane:

  • Znajomość jednego z narzędzi: Ansible, Puppet, Chef lub podobne
  • Umiejętności z obszaru środowisk do zarządzania kontenerami: Docker, Vagrant, Kubernetes
  • Doświadczenie w administracji chmurą obliczeniową (AWS/ Azure

Oferujemy:

  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz system szkoleń
  • Możliwość rozwoju zarówno w obszarze aplikacji desktopowych jak i webowych
  • Dodatkowe benefity (karta Multisport, prywatna opieka medyczna)
  • Przyjazna atmosfera pracy w stabilnej firmie

Świetna lokalizacja

Szukasz pracy jako DevOps Engineer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: DevOps Engineer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy DevOps Engineer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko DevOps Engineer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca DevOps Engineer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Katowice, śląskie

Automation Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412