Java Script Developer Teamquest

  • Kraków, małopolskie

Dla polskiego software house z wieloletnim doświadczeniem w zakresie automatyzacji procesów, integracji systemów , bankowości oraz telekomunikacji. Został on wyróżniony przez jedną z największych instytucji finansowych w kraju nagrodą Dostawcy Godnego Polecenia. Jeżeli chcesz dołączyć do zespołu to aplikuj na stanowisko: Java Script Developer

Obowiązki:

  • praca nad interfejsem dużego systemu bankowego
  • znajomość podejścia RWD

Wymagania:

  • Dobra znajomość Java Script
  • Znajomość AngularJS
  • Umiejętność tworzenia dokumentacji technicznej
  • Umiejętność pracy w metodyce SCRUM
  • Znajomość biblioteki Backbone
  • Znajomość wzorca MVC

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość frameworków do pisania testów jednostkowych
  • Znajomość Node.js
  • Umiejętność programowania w PHP lub Java

Wymagania:

  • Karta Multisport
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Wyjścia integracyjne
  • Umowę o pracę lub B2B
  • Premie projektowe

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Java Script Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Java Script Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Java Script Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Java Script Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Java Script Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Backend Java Developer

Kraków, małopolskie

Quality Assurance Engineer

Microservices Developer

Java Developer (Mid)

Ruby on Rails developer

Praca w mieście

Warszawa 2230
Kraków 941
Wrocław 940
Katowice 660
Poznań 421
Gdańsk 340