Informatyk - helpdesk - support IT

Data: 13-03-2020, do końca 385 dni
Lokalizacja: Warszawa , mazowieckie

Opis stanowiska
  • świadczenie wsparcia technicznego użytkownikom w zakresie sprzętowym i programowym;
  • instalacja i naprawa komputerów;
  • instalacja i naprawy drukarek;
  • czynny udział we wdrożeniach i nowych projektach teleinformatycznych;
Wymagania
  • minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • wykształcenie informatyczne lub pokrewne
  • Znajomość pakietu Microsoft Office
  • mile widziana znajomość zagadnień Active Directory;
  • bardzo dobra znajomość klienckich systemów operacyjnych Windows 7,8,10;
  • znajomość zagadnień sieciowych;
  • umiejętność analizowania i rozwiązywania problemów technicznych;
  • umiejętność organizacji pracy, wysoka kultura osobista i komunikatywność;
  • dokładność, rzetelność i sumienność w wykonywaniu zadań;
  • inicjatywy i zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • gotowości do pełnienia dyżurów;

Aplikując na powyższą ofertę pracy, wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez portal szukampracy.pl (zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000 oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)). Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych, ich poprawiania oraz usuwania. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesie rekrutacyjnym i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy nie klikaj na przycisk „APLIKUJ".

Szukasz pracy jako Informatyk - helpdesk - support IT

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Informatyk - helpdesk - support IT w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy SZPZLO Warszawa-Mokotów lub Aplikuj na oferte pracy Informatyk - helpdesk - support IT Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Informatyk - helpdesk - support IT, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.SZPZLO Warszawa-Mokotów praca.

Informacje o pracodawcy

SZPZLO Warszawa-Mokotów

Praca Informatyk - helpdesk - support IT, Warszawa

Osoba odpowiedzialna za ogłoszenie o prace

Katarzyna Śliwowska

rekrutacja@zozmokotow.pl

691 770 8

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412