Programista Java(8/11) Teamquest

  • Szczecin, zachodniopomorskie
  • Stanowisko: Nie podano
  • Region: zachodniopomorskie
  • Branża: IT - Administracja
  • Kraj: Polska

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko: Programista Java(8/11)

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość platformy JEE (JSP, EJB3.x, JPA/JDBC, Hibernate, Web Services, Spring), serwerów aplikacyjnych (Wildfly, Tomcat)
  • Minimum 2 lata doświadczenia na podobnym stanowisku
  • Dobra znajomość baz danych (Oracle, MySql, PostgreSQL) i języka SQL, PL/SQL oraz zagadnień związanych z projektowaniem baz danych
  • Znajomości narzędzi Eclipse, Maven, Gradle, SVN, GIT
  • Dobra znajomość UML
  • Sumienność i dokładność
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie i pisanie dokumentacji

Dodatkowe atuty:

  • Doświadczenie w pracy z Angular.js

Wymagania:

  • Atrakcyjne warunki współpracy
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy w pełni zdalnej lub w biurze w Warszawie, Łodzi lub Białymstoku
  • Zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale
  • Możliwość współtworzenia innowacyjnych rozwiązań w tym o charakterze międzynarodowym
  • Miłą atmosferę w ambitnym i profesjonalnym zespole
  • Prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Obowiązki:

  • Implementacja komponentów biznesowych w technologiach Java EE
  • Implementacja algorytmów logiki biznesowej w oparciu o gotową specyfikację biznesową
  • Implementacja testów jednostkowych
  • Integracja z systemami zewnętrznymi
  • Integracja z relacyjnymi bazami danych
  • Wsparcie procesów analizy
  • Tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Programista Java(8/11)

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Programista Java(8/11) w miejscowości: Szczecin. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Programista Java(8/11) Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Programista Java(8/11), praca w Szczecin dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Programista Java(8/11), Szczecin

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Software PHP Engineer (Symfony3/4)

Szczecin, zachodniopomorskie

Regular Python Developer

iOS Platform Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412