Junior Web Publisher LeasingTeam Group

  • Warszawa, mazowieckie

Rodzaj pracy: Praca stała

LeasingTeam Professional wspiera polskie i globalne przedsiębiorstwa w pozyskiwaniu kluczowych pracowników i zarządzaniu zasobami ludzkimi. Agencja specjalizuje się w rekrutacjach stałych na stanowiska średniego i wyższego szczebla oraz outsourcingu white-collar. Skutecznie realizuje zlecenia, pracując w oparciu o autorską metodologię ASSET®, która porządkuje działania rekruterów i zwiększa ich efektywność. Posiadamy biura w Gdańsku, Warszawie, Katowicach, Krakowie, Poznaniu oraz we Wrocławiu. Professional należy do LeasingTeam Group - największej w kraju grupy spółek doradztwa personalnego wyłącznie z polskim kapitałem, która od 15 lat skutecznie łączy kandydatów i pracodawców, świadcząc im kompleksowy zakres usług HR.

Aktualnie dla jednego z naszych klientów poszukujemy kandydatów na stanowisko: Junior Web Publisher

Zadania:

  • administrowanie stronami internetowymi
  • publikowanie treści na stronach internetowych
  • sprawdzanie zawartości i jej funkcjonalności
  • edytowanie i publikowanie grafik
  • bezpośredni kontakt z klientem polskim i zagranicznym

Wymagania:

  • biegła znajomość języka angielskiego - warunek konieczny
  • podstawowa znajomość HTML, CSS - ( JS - mile widziana )
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku - mile widziane
  • publikowanie cyfrowe, znajomość Photoshop oraz wiedza o CMS - będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • umowa o pracę/umowa zlecenie - do wyboru
  • pakiet benefitów
  • wygodne i nowoczesne biuro na Mokotowie
  • codziennie świeże owoce i kawa
  • elastyczne godziny pracy, możliwość pracy w godzinach popołudniowych
  • dostęp do strefy relaksu dla Pracowników

Zgodnie z obowiązującym prawem LeasingTeam Professional nie pobiera opłat od kandydatów za udział w procesach rekrutacyjnych. Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi Kandydatami.

Agencja zatrudnienia - nr certyfikatu 16 570

Elastyczne godziny pracy

Szukasz pracy jako Junior Web Publisher

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior Web Publisher w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy LeasingTeam Group lub Aplikuj na oferte pracy Junior Web Publisher Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior Web Publisher, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.LeasingTeam Group praca.

Informacje o pracodawcy

LeasingTeam Group

Praca Junior Web Publisher, Warszawa

Inne ogłoszenia pracodawcy

Web Publisher

Warszawa, mazowieckie

Praca w mieście

Warszawa 1645
Kraków 615
Wrocław 543
Katowice 402
Warszawa 187
Poznań 183