Regular PHP Developer Teamquest

  • Rzeszów, podkarpackie

Polski software house jest obecnie ponad 50-cio osobowym zespołem programistów i rośnie. Ma ponad 15-letnie doświadczenie w branży IT, tworząc innowacyjne kompleksowe systemy i aplikacje internetowe B2B i B2C, zwłaszcza w obszarach tworzenia stron internetowych, a także w dostarczaniu najwyższej klasy bezpośredniego outsourcingu swoich doświadczonych deweloperów. Biuro zlokalizowane w Polsce - na warszawskich Siekierkach, w sercu Europy. Firma posiada również swój oddział na Filipinach, koncentruje się na dostarczaniu trwałych rozwiązań internetowych o wysokiej integralności. Firma ma klientów na całym świecie m.in. w krajach takich jak USA, Wielka Brytania, Niemcy, Australia, Szwecja i Polska. Bardzo chcielibyśmy, abyś bliżej przyjrzał się temu, co osiągnęliśmy. Obecnie do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko: Regular PHP Developer

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość PHP
  • Podstawowa wiedza z HTML5/CSS pozwalająca na drobne modyfikacje frontendu (95% backend i 5% frontend)
  • Umiejętność pracy z już istniejącym kodem
  • Znajomość code review
  • Znajomość test servers
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2

Dodatkowe atuty:

  • Znajomość CodeIgniter
  • Doświadczenie z platformami e-commerce

Wymagania:

  • Praca całkowicie zdalna - w razie potrzeby możliwość zapewnienia sprzętu do pracy (możliwość pracy w biurze w Warszawie)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Zatrudnienie na umowę B2B na czas nieokreślony
  • Elastyczne godziny pracy
  • Wyjścia integracyjne
  • Piątkowe grille

Obowiązki:

  • Dodawanie nowych funkcjonalności - rozszerzanie istniejącego systemu (API, raporty, rozszerzenia)
  • Optymalizacja oraz naprawa błędów
  • Tworzenie customowych rozwiązań zgodnie z zapotrzebowaniem Klientów

Elastyczne godziny pracy

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Regular PHP Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Regular PHP Developer w miejscowości: Rzeszów. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Regular PHP Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Regular PHP Developer, praca w Rzeszów dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Regular PHP Developer, Rzeszów

Praca w mieście

Warszawa 2531
Wrocław 1081
Kraków 1060
Katowice 729
Poznań 510
Łódź 389