Junior backend developer Teamquest

  • Gdynia, pomorskie

Dla jednej z największych globalnych dystrybutorów komponentów elektronicznych, elektrotechnicznych, wyposażenia warsztatowego oraz automatyki przemysłowej obsługującej kilkadziesiąt tysięcy firm w 140 krajach, poszukujemy kandydata na stanowisko: Junior backend developer

Wymagania:

  • znajomość minimum jednego języka programowania (php, java, python, js, c#)
  • motywacji, sumienności, chęci do nauki
  • podstawowej znajomośći baz danych
  • angielski min. B1
  • GIT

Dodatkowe atuty:

  • znajomość TypeScript / JavaScript
  • znajomość Nest.js, Express
  • znajomość pl/pgSQL
  • TDD
  • Linux

Wymagania:

  • zatrudnienie na UoP
  • wsparcie doświadczonych programistów
  • szkolenia
  • prywatną opiekę medyczną
  • karty sportowe
  • sekcje sportowe
  • dofinansowanie posiłków
  • świeże owoce i jogurty

Obowiązki:

  • tworzenie i rozwijanie oprogramowania umożliwiającego zaawansowane wyszukiwanie produktów;
  • modernizacja i zapewnienie stabilności działania oprogramowania;

Świetna lokalizacja

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Junior backend developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Junior backend developer w miejscowości: Gdynia. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Junior backend developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Junior backend developer, praca w Gdynia dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Junior backend developer, Gdynia

Inne ogłoszenia pracodawcy

Mid Backend developer

Gdynia, pomorskie

Junior backend developer

Angular (6) Developer

Junior Node Developer

Praca w mieście

Warszawa 2683
Wrocław 1160
Kraków 1105
Katowice 772
Poznań 551
Łódź 412