Python (Flask) Developer P&P Solutions Sp. z o.o.

  • Kraków, małopolskie

Dla Klienta z branży telekomunikacyjnej poszukujemy aktualnie Python Flask Developera. Projekt dotyczy tworzenia i rozwoju systemu pomocnego przy obsłudze zakupu usług telekomunikacyjnych.

Python (Flask) Developer

???? Stawka: do 125 zł netto/h VAT przy współpracy B2B (w zależności od poziomu doświadczenia)

???? Tryb pracy: 100% zdalna

???? Stack tech: Postgres, Python/Flask, VueJS

???? Współpraca: długoterminowa

Zadania:

- udział w projektowaniu, tworzeniu i rozwijaniu systemu Klienta,

- programowanie w Pythonie przy użyciu frameworku Flask,

- tworzenie czystego i dobrze zorganizowanego kodu,

- dokumentowanie postępów.

Wymagania:

- ok. 2-3 lata doświadczenia jako python developer,

- bardzo dobra znajomość frameworku Flask,

- znajomość VueJS,

- znajomość Postgres,

- komunikatywna znajomość języka angielskiego.

Oferujemy:

- wynagrodzenie na poziomie do 125 zł netto/h VAT przy współpracy B2B (w zależności od poziomu doświadczenia),

- czas trwania projektu min. 6-12 miesięcy, z możliwością długofalowej współpracy,

- zaangażowanie w pełnym wymiarze czasu pracy (40 godz. tygodniowo),

- krótki, 14 dniowy termin płatności faktury,

- kartę Multisport,

- prywatną opiekę medyczną w Medicover.

Szukasz pracy jako Python (Flask) Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Python (Flask) Developer w miejscowości: Kraków. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy P&P Solutions Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy Python (Flask) Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Python (Flask) Developer, praca w Kraków dopasowana do Twoich wymagań.P&P Solutions Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

P&P Solutions Sp. z o.o.

Praca Python (Flask) Developer, Kraków

Inne ogłoszenia pracodawcy

Analityk Systemowy

Kraków, małopolskie

.NET Developer z WPF

Analityk Biznesowo-Systemowy

Scala Developer

Praca w mieście

Warszawa 928
Kraków 837
Wrocław 387
Poznań 351
Gdańsk 326
Szczecin 325