.NET Developer Cyclad Sp. z o.o.

  • Katowice, śląskie

Dla naszego Klienta, niemieckiej spółki, która zajmuje się tworzeniem oprogramowania do zarządzania rysunkami i dokumentami technicznymi, poszukujemy osób zainteresowany w/w stanowiskiem.

Informacje o projekcie:

  • Typ projektu: rozwój i utrzymanie standardowego produktu PERIpath w zakresie aplikacji web
  • Lokalizacja: Katowice, centrum
  • Czas trwania projektu: stała współpraca
  • Obszary technologiczne: .NET, ASP.NET MVC, MS SQL, MS Reporting Server, Microsoft Azure, PowerShell
  • Struktura zespołu: deweloperzy z Hiszpanii i Polski oraz właściciel produktu z Niemiec

Opis stanowiska:

  • Projektowanie i rozwijanie złożonych aplikacji webowych (CRUD, 2D/3D visualization tool)
  • Programowanie z wykorzystaniem kontroli wersji i wewnętrznych reguł projektowych
  • Dbałość o wysoką jakość i wydajność kodu
  • Tworzenie dokumentacji developerskiej
  • Praca na metodyce Agile (Kanban) w międzynarodowym zespole

Wymagania:

  • 2 lata doświadczenia w programowaniu w technologiach Microsoft .NET (preferowany C#)
  • Wiedza i doświadczenie w jednym lub kilku wymienionych poniżej obszarach:
  • .NET Framework
  • JavaScript
  • MVC
  • CSS
  • JQuery
  • Znajomość języka angielskiego (minimum B1)

Mile widziane:

  • SQL
  • Entity Framework
  • LinQ
  • TFS repository

Oferowane:

  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę
  • Możliwość poznania całego przekroju technologii Microsoft
  • Szkolenia techniczne zewnętrzne i wewnętrzne
  • Prywatną opiekę medyczną z możliwością objęcia rodziny
  • Kursy języka angielskiego i niemieckiego finansowane przez firmę w 100%
  • Kartę Multisport
  • Dowolność w wyborze godzin pracy (rozpoczęcie pomiędzy 7.00 a 9.00 rano)
  • Pracę w przyjaznym środowisku
  • Otwartość firmy na nowe technologie i nastawienie na rozwój
  • Możliwość pracy zdalnej (20%)
  • Komfortowe warunki pracy

Wysokie wynagrodzenie

Szukasz pracy jako .NET Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: .NET Developer w miejscowości: Katowice. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Cyclad Sp. z o.o. lub Aplikuj na oferte pracy .NET Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko .NET Developer, praca w Katowice dopasowana do Twoich wymagań.Cyclad Sp. z o.o. praca.

Informacje o pracodawcy

Cyclad Sp. z o.o.

Praca .NET Developer, Katowice

Inne ogłoszenia pracodawcy

Senior Java Developer

Katowice, śląskie

DevOps Engineer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133