Front-end (Angular2+) Developer Teamquest

  • Białystok, podlaskie

Dla naszego Klienta, dostawcy rozwiązań IT dla biznesu (systemy CRM, hurtownie danych, rozwiązania Business Intelligence), pracującego dla największych firm z branży finansowej i ubezpieczeniowej szukamy osoby na stanowisko: Front-end (Angular2+) Developer

Wymagania:

  • dobra znajomość Angular2+
  • dobra znajomość HTML 5, CSS, Bootstrap, Typescript / ES6
  • doświadczenie w tworzeniu aplikacji RWD / mobile first
  • sumienność i dokładność
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznej

Wymagania:

  • praca w pełni zdalna
  • atrakcyjne warunki współpracy przy umowie b2b (długofalowa współpraca)
  • zadania dostosowane do wiedzy i doświadczenia, możliwość rozwoju zawodowego
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie o polskim kapitale, w ambitnym i wykwalifikowanym zespole z wykorzystaniem nowych technologii i nowoczesnych metodyk budowy oprogramowania
  • prywatną opiekę medyczną oraz kartę Multisport

Obowiązki:

  • tworzenie, rozbudowa funkcjonalności w obszarze front-endu (praca w obszarze Angular7)
  • wsparcie procesów analizy
  • tworzenie i utrzymanie dokumentacji projektowej
  • wykonywanie testów funkcjonalnych

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Front-end (Angular2+) Developer

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Front-end (Angular2+) Developer w miejscowości: Białystok. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Front-end (Angular2+) Developer Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Front-end (Angular2+) Developer, praca w Białystok dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Front-end (Angular2+) Developer, Białystok

Inne ogłoszenia pracodawcy

Linux Administrator

Białystok, podlaskie

Programista Java(8/11)

iOS Platform Developer

Front-end (Angular2+) Developer

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133