Senior Fullstack developer .NET+ReactJS Teamquest

  • Warszawa, mazowieckie

Naszym klientem jest firma z sektora finansowego, która ma swoją platformę do szybkich pożyczek internetowych. Poszukujemy aktywnej i doświadczonej osoby, która dołączy do 7 osobowego zespołu. Na tym stanowisku będziesz miał realny wpływ na projekt i jego rozwój. Mamy młody międzynarodowy zespól.

Wymagania:

  • MS SQL, T-SQL
  • C#, .NET 4.5, ASP.NET, Linq2SQL, SOAP/REST
  • Front-end development (ASP.NET, React), Javascript, jQuery
  • Design Patterns, SOLID, Visual Studio
  • Zdolności liderskie

Wymagania:

  • Prace w fajnym młodym zespole w nowym biurze przy Dworcu Zachodnim.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie na UoP albo B2B.
  • Opiekę medyczną, kartę Multisport, dużo kawy, owoców.
  • Dofinansowanie szkoleń.
  • Uczestnictwo w działaniach charytatywnych (razem robimy ciekawe wydarzenia, jeździmy do schroniska, pomagamy tym, kto tego potrzebuje.

Obowiązki:

  • Rozwój i dodanie nowych funkcjonalności
  • Weryfikacja kodu który trafił lub ma trafić na produkcję.
  • Doprowadzenie kodu i architektury do stanu, w którym system będzie można rozwijać równolegle przez podzespoły, nie wchodząc sobie w drogę.
  • Wspieranie swojego zespołu, musisz być dla nich autorytetem.
  • Proponowanie/wybór narzędzi usprawniających pracę: ułatwiających programowanie, automatyzujących testowanie, weryfikujących działanie itp.

Opieka lekarska

Uprzejmie informujemy, że odpowiemy tylko na wybrane aplikacje.

TeamQuest został wpisany do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia przez Marszałka Województwa Mazowieckiego pod numerem 11118.

Szukasz pracy jako Senior Fullstack developer .NET+ReactJS

Przeglądasz ofertę pracy na stanowisku: Senior Fullstack developer .NET+ReactJS w miejscowości: Warszawa. Śmiało Aplikuj! Sprawdź również inne dostepne ogłoszenia o pracę z firmy Teamquest lub Aplikuj na oferte pracy Senior Fullstack developer .NET+ReactJS Możesz także skorzystać z naszej darmowej wyszukiwarki ofert pracy dla programistów

Zachęcamy do złożenia Aplikacji na stanowisko Senior Fullstack developer .NET+ReactJS, praca w Warszawa dopasowana do Twoich wymagań.Teamquest praca.

Informacje o pracodawcy

Teamquest

Praca Senior Fullstack developer .NET+ReactJS, Warszawa

Praca w mieście

Warszawa 1393
Kraków 508
Wrocław 438
Katowice 320
Warszawa 187
Poznań 133